Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Vidiniai mokymai.
Konsultacija.

Kibernetinio saugumo mokymai: apgaulingų laiškų atpažinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
 • 2,5 ak. val.
   
 • Organizacijos bilietas! Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

APIE MOKYMUS

Net 90% kibernetinio saugumo incidentų įvyksta dėl žmogaus neapdairumo ir informacijos trūkumo. Internetiniams sukčiams sparčiai tobulėjant, atidumas ir pastabumas tampa kritinėmis darbuotojų savybėmis, kurias būtina ugdyti.

Užtikrinus nuolatinės kibernetinio ir informacinio saugumo praktikos taikymą, darbuotojai dirba saugiau: atpažįsta bandymus pakenkti, atsargiau elgiasi su duomenimis, įtartinais failais, tokiu būdu smarkiai sumažindami riziką tapti internetinių nusikaltėlių atakos objektu.

Nepasakosime, kaip surengti fišingo ataką, bet pasidalinsime savo patirtimi apie fišingo simuliacijas, pasakosime kaip sėkmingai atpažinti sukčių parengtus laiškur ir naudojamas taktikas. Jau ne vienerius metus atliekame įmonėms mokomasias fišingo simuliacijas, todėl norime pasidalinti savo įžvalgomis, statistika, ir patarimais, kaip netapti kibernetinių piktavalių aukomis.

Mokymų eiga

 • Visas mokymų kursas – 2 ak. val., atsakymams į klausimus yra skiriama iki 30 min.
 • Po mokymų dalyviams pateikiamas interaktyvus online žinių patikrinimo testas Kahoot! platformoje. Trukmė iki 10 min. Dalyviai testą laiko per mobiliuosius įrenginius prisijungę prie platformos.
 • Po mokymų per 3 d. d. mokymų dalyviams bus atsiųsti testo laikymo rezultatai.

TEMOS

 1. Kaip atpažinti sukčiavimą?
 2. Smishing, Vishing (sukčiavimas sms žinutėmis ir skambučiais);
 3. Kaip atpažinti melagienas?
 4. Kaip iš interneto naršyklių vagiami slaptažodžiai?
 5. Fišingo laiškų pavyzdžiai;
 6. Kibernetinės grėsmės Lietuvoje;
 7. Slaptažodžių politika ir higiena;
 8. Prevencinės priemonės ir praktiniai patarimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Ramūnas Liubertas

„ESET Lietuva“ vyresn. kibernetinio saugumo inžinierius, turintis 19 metų patirtį informacinių technologijų srityje, 9 iš jų tiesiogiai užsiėmė su IT saugumu susijusia veikla. Saugumo profesionalas dalinasi savo ekspertine patirtimi, vesdamas kibernetinio saugumo mokymus skirtingo žinių lygmens auditorijoms bei skaitydamas pranešimus įvairiuose renginiuose. Lektoriaus ekspertinės sritys: įmonių konsultavimas ir darbuotojų edukacija kibernetinio saugumo klausimais, kompleksinių saugumo sprendimų diegimas ir administravimas, įmonės atsparumo kibernetinėms grėsmėms auditavimas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-12:00 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tęsti mokymų paiešką: