Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kaip užtikrinti BDAR reikalavimus perkėlus veiklą online

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 85€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Pastarieji socialinio gyvenimo pokyčiai, susiję su COVID-19, lėmė staigų perėjimą prie nuotolinių technologijų panaudojimo veiklai užtikrinti. Atsiranda naujos paslaugos, diegiami jau esamų paslaugų pokyčiai, darbas ir komunikacija perkeliama į virtualią erdvę. Tai lemia ir naujų asmens duomenų rinkmenų tvarkymą, esamo tvarkymo pokyčius, kas neabejotinai įtakoja ir BDAR taikymo specifiką.

Seminare bus aptariamos taisyklės ir konkretūs atvejai, kaip užtikrinti BDAR reikalavimus perkėlus veiklą online.

Seminaras skirtas verslui, tačiau aktualus ir viešojo sektoriaus įmonėms / organizacijoms, teikiančioms ir perkeliančios viešąsias paslaugas online.

 

Temos

 1. Bendra situacijos apžvalga: persikėlėte į virtualią erdvę, tačiau BDAR reikalavimų juk niekas neatšaukė – ar įvertinate pokyčius per BDAR prizmę?
 2. E-paslaugos:
  • Kaip užtikrinti asmens duomenų tvarkymo teisėtumą pradedant teikti naujas e-paslaugas ir (arba) modifikuojant esamas e-paslaugas.
  • BDAR reikalavimų užtikrinimas interneto svetainėse, e-savitarnos atveju. Rekomendacijos slapukų naudojimui.
  • Klientų supažindinimas su privatumo politikomis, teikiant e-paslaugas. Naujų e-paslaugų aprašymas privatumo politikose, kituose BDAR dokumentuose.
 3. Tiesioginė rinkodara, sutikimai, identifikavimas:
  • Sutikimų perkėlimas ir rinkimas online: pagrindinės taisyklės. Pirmojo kontakto, turint tikslą gauti sutikimą tiesioginei rinkodarai, teisėtumo užtikrinimas.
  • Reikalavimai klientų, kitų asmenų identifikavimui. Identifikavimo įrodymų rinkimas.
  • Prašymų įgyvendinti duomenų subjektų teises priėmimas e-būdu ir įgyvendinimas.
 4. Su darbuotojų asmens duomenų tvarkymu susiję aspektai:
  • Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas, organizuojant darbą nuotoliniu būdu. Rekomendacijos nuotolinio darbo ir asmens duomenų apsaugos bei saugumo politikai.
  • Darbuotojų e-stebėsena: kaip tinkamai įforminti, kaip atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą, teisėtų interesų vertinimą (balanso testą).
  • Darbuotojų duomenų tvarkymas ir teikimas darbo užmokesčio subsidijų tikslais.
 5. Asmens duomenų saugumo užtikrinimas ir rizikų valdymas perkėlus veiklą online (IT saugumo aspektai).

ŽINIOMIS DALINASI

Darius Štitilis

Mykolo Romerio universiteto profesorius, Kibernetinio saugumo valdymo studijų programos vadovas. Taip pat – „DPS Solutions“, teikiančios asmens duomenų apsaugos ir kibernetinio saugumo paslaugas, bendraturtis.
Darius Štitilis turi daugiametę praktinio darbo patirtį IT teisės srityje, yra dirbęs tarptautinėse advokatų kontorose, tarptautinėse verslo įmonėse.
Darius Štitilis yra publikavęs beveik 50 mokslinių straipsnių Lietuvos ir tarptautiniuose mokslo leidiniuose IT teisės, asmens duomenų apsaugos bei kibernetinio saugumo temomis. Taip pat yra keleto mokslo monografijų, vadovėlių bei mokomųjų leidinių autorius ar bendraautoris. Tarp jų – mokslo monografijos apie tapatybės vagystę elektroninėje erdvėje bendraautoris, vadovėlio „Interneto ir technologijų teisė“ (2016) bendraautoris.
Darius Štitilis aktyviai dalyvauja mokslinėje-projektinėje veikloje. Nuo 2015 m. iki 2017 m. kovo mėn. vadovavo moksliniam projektui, kurio pagrindinis rezultatas – sukurtas Lietuvos kibernetinio saugumo strategijos modelis.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden