Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kaip lavinti savo kritinį mąstymą?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Kaip teisingai įvertinti kitų žmonių teiginius ir pagrįstai apginti savo poziciją.

Mes nuolat laviruojame didžiulėje ir sparčiai augančioje informacijos jūroje, todėl dabartinė realybė reikalauja naujo tipo mąstymo – lankstaus, racionalaus ir kritiško. Be tokio mąstymo žmogus paskęs didžiuliame abejotinos, nepatikrintos informacijos vandenyne. Taip pat padarys skubotas ir nepagrįstas išvadas ir apibendrinimus, priims neteisingus sprendimus, pažvelgs į pasaulyje vykstančius procesus ir reiškinius paviršutiniškai, iškreiptai, stereotipiškai, tik juodomis arba baltomis spalvomis.

Gebėjimas kritiškai mąstyti yra vertinamas kaip viena svarbiausių bazinių kompetencijų, pasireiškianti gebėjimu priimti ir patikrinti įvairias prielaidas, analizuoti skirtingus požiūrius, priimti pagrįstus sprendimus, pateikti argumentus.

Gera naujiena tai, kad kritinis mąstymas yra ne kažkoks ypatingas talentas, bet įgūdis. Kaip sportininkų lankstumas ar tikslumas. Tik reikia šį įgūdį lavinti.

Kritinis mąstymas padeda:

 • pažvelgti į problemą iš skirtingų pusių,
 • atsisakyti išankstinių nuostatų,
 • lengviau ir teisingiau suformuluoti norimą mintį,
 • ieškoti hipotezių patvirtinimo,
 • patikrinti alternatyvius požiūrius,
 • padaryti objektyvias išvadas.

Kokia visa to nauda

Taikydami kritinį mąstymą jūs ne tik tiksliau vertinate išorinį pasaulį, bet ir analizuojate savo pačių minčių eigą: ar buvote šališkas, ar atsižvelgėte į visus veiksnius, ar suklydote apskaičiuodami. Analizuojant savo mąstymo rezultatus, lengviau suprasti, ką patobulinti.

Kritinio mąstymo neturintis žmogus dažnai veikia per greitai, net jei yra laiko pagalvoti. Nepastebi svarbių faktų ir nepaiso detalių, nes jie gali jį išmušti iš „gražaus sprendimo“. Idėjų testavimas praleidžiamas, nors visos priemonės tam yra.

Temos

 • Kas yra ir kas nėra kritinis mąstymas? Kritinio mąstymo samprata.
 • Kada reikia taikyti kritinį mąstymą?
 • Kritinio mąstymo strategijos ir technikos, informacijos analizės principai.
 • Logikos ir mąstymo klaidų analizė.
 • Įtikinėjimo strategijos ir būdai.

ŽINIOMIS DALINASI

Juris Belte

Juris Belte turi verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas. Lektorius nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, vadovavimo psichologijos, klientų aptarnavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Jurio Belte paskaitos pasižymi gera nuotaika ir puikia auditorijos valdymo technika, supažindinama su svarbiausiais temos aspektais kitaip.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „Zoom” platformoje. Užtenka tūrėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden