Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Ką kiekvienas vadovas turi žinoti apie finansų valdymą viešajame sektoriuje?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
     

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Biudžeto vykdymas, viešųjų pirkimų organizavimas, strateginis planavimas, vidaus kontrolės įgyvendinimas – tai tik keletas sričių, kurias detaliai reglamentuoja įstatymai ir kiti teisės aktai. Kiekvienas viešojo sektoriaus vadovas privalo užtikrinti šių teisės aktų išmanymą ir taikymą, tačiau jų gausybė dažnai neleidžia greitai ir efektyviai su jais susipažinti, o darbuotojai, atsakingi už atitinkamas sritis, žino detales, tačiau visko sujungti į vieną paveikslą dažnai negali.

Seminaro metu aptarsime pagrindinius su finansų valdymu susijusius aspektus, ką, kada ir kaip reikia padaryti, kokius pagrindinius reikalavimus užtikrinti ir kaip suderinti visų jų laikymąsi.

Temos

  1. Lektorės ir dalyvių susipažinimas, lūkesčių aptarimas.
  2. Strateginis planavimas ir biudžeto sudarymas.
  3. Viešieji pirkimai – kaip suderinti jų terminus ir biudžeto įgyvendinimas.
  4. Valstybės tarnybos reglamentavimas – kaip suvaldyti darbo užmokesčio fondą.
  5. Vidaus kontrolės, korupcijos prevencijos, asmens duomenų apsaugos ir kitos politikos – ką privalome įgyvendinti.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Simonaitytė

Živilė Simonaitytė daugiau kaip 10 metų dirbo Valstybės kontrolėje, kurioje prisidėjo prie įvairiausių organizacijų ir sistemų vertinimo, rekomendacijų dėl jų veiklos tobulinimo teikimo. Dėstė Kazimiero Simonavičiaus ir Vilniaus universitetuose, pastarajame apsigynė daktaro disertaciją vidaus kontrolės vertinimo tema. Pastaruosius metus dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur kuravo pandemijos valdymą, tad gerai išmano veikimą krizės sąlygomis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.