Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Investicijų į kontroliuojamus ir asocijuotus ne viešojo sektoriaus subjektus apskaita pagal VSAFAS

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 100€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Investicijų į kitus subjektus apskaita yra viena iš sudėtingiausių finansinės apskaitos sričių. Dažnai daroma klaidų apskaičiuojant ir registruojant apskaitoje nuosavybės metodo įtaką, bendrovių įstatinio kapitalo didinimą ar mažinimą, dividendų išmokėjimą, dotacijų perdavimą.

Nuo 2021 metų pasikeitė 14-ojo viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standarto „Jungimai ir investicijos į asocijuotus subjektus“ nuostatos dėl dotacijų kontroliuojamoms bendrovėms apskaitos.

Seminaro metu bus analizuojami praktiniai investicijų į ne viešojo sektoriaus subjektus apskaitos aspektai.

Temos

 1. Investicijų į kontroliuojamus ir asocijuotus subjektus samprata. Reikšmingos įtakos ir lemiamo poveikio nustatymo požymiai.
 2. Investicijos įvertinimas pirminio pripažinimo metu. Investicijos į naujai steigiamus ir jau veikiančius ne viešojo sektoriaus subjektus. Investuotojui tenkančios grynojo turto dalies, prestižo ir mažumos dalies nustatymas.
 3. Investicijų vertinimas ir apskaita po pirminio pripažinimo. Nuosavybės metodo taikymas. Dotacijų apskaita.
 4. Dividendų apskaita. Bendrovių įstatinio kapitalo didinimas papildomais įnašais ir iš bendrovės lėšų. Bendrovės įstatinio kapitalo mažinimas nuostoliams padengti ir laisvų lėšų išmokėjimui akcininkams.
 5. Valstybės ir savivaldybės įmonių savininko ir turtą, kuris gali būti tik valstybės nuosavybė, atitinkančio kapitalo didinimo ir mažinimo apskaita.
 6. Investicijų nuvertėjimo, perdavimo kitiems subjektams, pardavimo ir subjektų likvidavimo apskaita.

ŽINIOMIS DALINASI

Laimutė Kazlauskienė

VSAFAS komiteto narė.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden