Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Ilgalaikis užsieniečių darbuotojų komandiravimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 val.
    Kaina: 70€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-07-30,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
Ilgalaikis užsieniečių darbuotojų komandiravimas (tiesioginė seminaro transliacija)
70 (+ PVM)

Apie seminarą

Mokymų turinys apima komandiravimo teisinių pagrindų pagal Lietuvos Respublikos darbo kodeksą ir Europos Sąjungos teisės aktus apžvalgą, taip pat Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktiką užsieniečių komandiravimo srityje.

Mokymų metu bus pateikiami atsakymai į klausimus susijusius su:

 • sutarties dėl paslaugų teikimo ar darbų atlikimo samprata, atsižvelgiant į atskirų kategorijų civilinės teisės ir darbo teisės normomis reguliuojamų sutarčių specifiką;
 • komandiruotės laiko trukmės įtaką sprendžiant, kurioje valstybėje esanti darbuotojo darbo vieta laikytina nuolatine darbo vieta;
 • kurios valstybės jurisdikcija taikytina darbdavio teisėms ir pareigoms, vertinant atitiktį palankesnių darbo sąlygų kriterijui;
 • nediskriminavimo principo taikymu.

Taip pat seminare atsakysime į aktualiausius klausimus:

 • Dėl ko gali kilti ginčų?
 • Kokios garantijos yra taikomos užsieniečiams komandiruotiems į Lietuvos Respubliką?
 • Ar gali darbdaviai tikėtis, kad ginčas dėl darbuotojui taikytinų darbo sąlygų ir garantijų bus nagrinėjamas ne Lietuvoje? Situacijos ir praktiniai patarimai.
 • Ilgalaikis užsieniečio komandiravimas: tiesioginė sutartis su užsakovu ar darbuotojo nuoma?
 • Darbuotojų atsakomybė už padarytą žalą – kam ir kokia apimtimi?

Temos

 1. Užsieniečių komandiravimas:
  • Užsienio darbdavio darbuotojo komandiravimo teisiniai pagrindai.
  • Taikytinos teisės užsienio darbdavio darbuotojo darbo santykiams taikymo klausimai.
  • Kelių transporto priemonių vairuotojų, vežančių krovinius ir (arba) keleivius tarptautiniais kelių maršrutais, komandiravimo ypatumai.
 2. Užsienio darbdavio darbuotojų darbo sąlygų užtikrinimas.
 3. Darbdavio pareigos, susijusios su komandiruotų užsieniečių darbo sąlygų užtikrinimu, ir atsakomybė už šių sąlygų pažeidimus.
 4. Komandiruotų užsienio darbdavių darbuotojų teisių gynimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Girius Ivoška

Constat Ginčų sprendimo grupės narys, darbo teisės, ikiteisminių ginčų, atstovavimo ir gynybos civilinėse bei baudžiamosiose bylose ekspertas.

Advokatas Girius Ivoška turi sukaupęs daugiau nei 20 metų teisinio darbo patirtį, visapusiškai gina tiek darbuotojų, tiek darbdavių interesus, atstovauja individualiuose bei kolektyviniuose darbo ginčuose, yra itin gerai vertinamas įvairių mokymų lektorius.

Giriaus ilgametė patirtis vertinga koordinuojant sudėtingus įmonių reorganizavimo procesus, atliekant vidinius darbo santykių ar darbo saugos vertinimus. Taip pat, advokatas turi įdirbį sprendžiant tarptautinių darbo santykių iššūkius.

Giriaus ilgametė patirtis atstovaujant klientų interesus ginčų nagrinėjimo institucijose, darbo santykių šalis ginčuose ir derybose, užtikrinant darbo santykių reguliavimo atitiktį įmonėse įgalina perteikti žinias ir patirtį profesionaliai. Patirtis įgyta finansų ir draudimo, saugos paslaugų, žiniasklaidos ir telekomunikacijos, logistikos, farmacijos, nekilnojamojo turto ir statybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriuose kelia klientams pagrįstą pasitikėjimą aukščiausia advokato kompetencija.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:00 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymų medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.
Konsultacija
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti lektoriui klausimus mokymų metu.
Mokymų įrašas
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu.

Laikas ir vieta

2024-07-30,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
Ilgalaikis užsieniečių darbuotojų komandiravimas (tiesioginė seminaro transliacija)
70 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: