Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Finansų valdymas žemės ūkyje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 90€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Šis seminaras –  tai įvadas į finansų valdymą. Pirmiausiai išsiaiškinsime kas yra finansų valdymas ir kokia jo  reikšmė didinant įmonės vertę bei optimizuojant įmonės valdymo procesus.  Pasitelkę finansų analizę išsiaiškinsime, kokią informaciją valdymo sprendimams gali suteikti finansinės ataskaitos ir kokie rodikliai svarbūs ūkio subjektams, nukentėjusiems nuo koronaviruso protrūkio bei  siekiantiems gauti  Valstybės siūlomas lengvatas.  Susipažinsime su investicijų svarba finansų valdyme bei  pagrindiniais jų vertinimo metodais.

Temos

 1. Finansų valdymo reikšmė ir pagrindiniai finansų valdymo principai:
  • finansų valdymo esmė ir jos sąsajos su verslo strategija;
  • pagrindiniai finansų valdymo principai.
 2. Finansų analizė: jos rūšys ir pagrindiniai rodikliai:
  • finansų analizės esmė ir rūšys;
  • pelningumo rodikliai;
  • mokumo rodikliai;
  • efektyvumo rodikliai;
  • stabilumo rodikliai;
  • rodikliai svarbūs ūkio subjektams, nukentėjusiems nuo koronaviruso protrūkio ir siekiantiems gauti Valstybės siūlomas lengvatas.
 3. Verslo investicijų esmė ir pagrindiniai vertinimo metodai:
  • Investicijų esmė;
  • Investicijų vertinimo metodai.
 4. Atsargų ir pirkėjų skolų valdymo ypatumai verslo įmonėse:
  • atsargų valdymas;
  • pirkėjų skolų valdymas.

Žiniomis dalinasi

Laura Girdžiūtė

Laura Girdžiūtė yra ekonomikos mokslų daktarė, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto docentė, Žemės ūkio konsultavimo tarnybos tarptautinio bendradarbiavimo ir projektų vadovė, turinti 14 metų  praktinės darbo patirties finansų srityje.  Laura yra įvairių nacionalinių ir tarptautinių projektų rengėja ir dalyvė. Pagrindinė veikla yra susijusi su žemės ūkio rizikos vertinimu, valdymu ir analize.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.