Countline Finance Technologijos ir DI
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Excel apskaitoje nuo A iki Z (dieninė grupė)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 20 ak. val.
      Kaina: 280€

Laikas ir vieta

2024-10-14 – 2024-10-28,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

280€
Excel apskaitoje nuo A iki Z (dieninė grupė)
280
Liko bilietų: 20
2024-10-14 – 2024-10-28,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
280€
Excel apskaitoje nuo A iki Z (dieninė grupė)
Tiesioginė transliacija
280

APIE SEMINARĄ

Šis kursas yra sukurtas apskaitos srities profesionalams, siekiantiems išmokti efektyviai naudotis Excel skaičiuokle ir pritaikyti jos teikiamas galimybes savo darbe. Nepriklausomai nuo to, ar esate pradedantysis, ar turite šiek tiek patirties naudojant Excel, šis net 20 ak. val. kursas suteiks jums tvirtus pagrindus ir praktinius įgūdžius, kurie padės efektyviau atlikti kasdienes apskaitos užduotis.

Seminaro metu dalyvius su pagrindiniais Excel įrankiais, formulėmis ir funkcijomis, skirtomis apskaitos duomenų tvarkymui ir analizei, supažindins lektorė Rita Aušra Grigaravičiūtė. Ji yra sukaupusi daugiau nei 25 metų patirtį finansų, duomenų analizės bei audito srityse. Išmoksite, kaip efektyviai organizuoti ir valdyti didelius duomenų kiekius, atlikti sudėtingus skaičiavimus, kurti informatyvias ataskaitas ir vizualizuoti finansinę informaciją. Gebėjimas efektyviai naudoti Excel padės priimti labiau pagrįstus finansinius sprendimus, greitai reaguoti į besikeičiančias verslo sąlygas ir tobulėti savo profesinėje srityje.

Šiame kurse jūs įgysite žinių ir įgūdžių šiose srityse:

 

  1. Darbaknygės apžvalga: susipažinsite su Excel darbo aplinka, išmoksite kurti, atidaryti ir tvarkyti darbaknyges.
  2. Duomenų įvedimas ir formatavimas: įgysite žinių, kaip efektyviai įvesti, redaguoti ir formatuoti duomenis, naudojant įvairius formatavimo įrankius ir technikas.
  3. Esminės skaičiavimo formulės ir funkcijos: išmoksite naudoti pagrindines formules ir funkcijas, skirtas atlikti įvairius matematinius ir finansinius skaičiavimus.
  4. Duomenų rūšiavimas ir filtravimas: sužinosite, kaip rūšiuoti ir filtruoti didelius duomenų kiekius, siekiant greitai rasti ir analizuoti reikiamą informaciją.
  5. Pivot lentelių kūrimo pagrindai: susipažinsite su Pivot lentelėmis ir išmoksite, kaip jas naudoti duomenų analizei ir ataskaitų kūrimui.
  6. Sudėtingesnės funkcijos: įvaldysite tokias funkcijas kaip SUBTOTAL, VLOOKUP ir kitas, skirtas pažangiai duomenų analizei ir apdorojimui.
  7. Duomenų vizualizacija ir grafikai: išmoksite kurti informatyvias ir vizualiai patrauklias diagramas bei grafikus, leidžiančius lengvai perteikti finansinę informaciją.

Prieš Registruojantis į Mokymus Rekomenduojame Atlikti Ms Excel Testą Ir įsivertinti Savo žinias. Testo Rezultatai Padės Pasirinkti Jums Tinkamiausią (4)

Žiniomis dalinasi

Rita Aušra Grigaravičiūtė

Lektorė yra baigusi ekonomikos studijas Vilniaus Universitete ir įgijusi buhalterės kvalifikaciją. Ji turi daugiau nei 25 metų darbo patirtį apskaitos, duomenų analizės, audito bei projektų valdymo srityse. Savo karjerą ji plėtojo tiek Lietuvos, tiek užsienio kapitalo įmonėse, tokiose kaip Maxima LT, Palink, Lietuvos draudimas ir Thermo Fisher Scientific.

Su savo išskirtinėmis žiniomis ir praktine patirtimi, lektorė sugebės praturtinti jūsų žinias ir įgūdžius buhalterijoje, ypač naudojant Excel programą. Jos paskaitos bus ne tik informatyvios, bet ir įdomios, suteikiant praktinių žinių, kurių prireiks kasdienėje buhalterio veikloje.

Tiesioginė kursų transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

13:00-16:15 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Datos kada vyks mokymai

Užsiėmimai vyks:

Spalio 14 d., 16 d., 21 d., 23 d., 28 d. po 4 ak. val. per dieną. Mokymų pradžia 13:00 val., kursų pabaiga 16:15 val.

 

 

Laikas ir vieta

2024-10-14 – 2024-10-28,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

280€
Excel apskaitoje nuo A iki Z (dieninė grupė)
280
Liko bilietų: 20
2024-10-14 – 2024-10-28,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
280€
Excel apskaitoje nuo A iki Z (dieninė grupė)
Tiesioginė transliacija
280

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: