Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

ES tvarumo reguliacinė bazė ir atskaitomybės sistemos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pastaruoju metu stebimi intensyvūs pokyčiai reguliacinėje EU bazėje tvarumo tema. Įmonėms gali būti sunku naviguoti tarp įvairių direktyvų ir reikalavimų. Viena jų – Įmonių informacijos apie tvarumą teikimo direktyva (angl. Corporate Sustainability Reporting Directive, toliau – CSRD), išplečianti ES lygiu galiojančius reikalavimus dėl įmonių nefinansinės (tvarumo) informacijos atskleidimo. Net kuomet patvirtinamos tam tikros direktyvos, ten nėra nurodyta, kokiomis konkrečiai sistemomis remiantis įmonė turi apskaityti savo tvarumo poveikį ir kokias ataskaitas reikia pateikti.

Europos institucijos 2023-10-21 patvirtino pirmą dvylikos ES taikomų Europos tvarumo atskaitomybės standartų paketą. Tai vienas iš pirmųjų žingsnių įgyvendinant patikimos ir aiškios informacijos apie tvarumą teikimo politiką Europos Sąjungoje.

Pirmąsias tvarumo ataskaitas pagal naujus reikalavimus kai kurioms įmonėms reikės pradėti teikti jau už 2024 metus. Už 2024 ir vėlesnius metus jas rengs didelės viešojo intereso ir listinguojamos įmonės, už 2025 ir vėlesnius metus – kitos didelės įmonės, už 2026 ir vėlesnius metus – mažos ir vidutinės listinguojamos įmonės.  Net įmonėms, kurios nepatenka į minėtos direktyvos atskaitomybės rėmus, teks skirti laiko ir resursų tvarumo ataskaitoms, nes kitaip jos praras konkurencinį pranašumą. Šių mokymų metu būtų pristatoma ES reguliacinė sistema, tvarumo direktyvos ir pagrindinės analizės/ataskaitų sistemos (pvz. GRI).

Kiekvienas mokymų dalyvis

 • Susipažins su Europos Sąjungos teisine tvarumo aplinka
 • Įgis žinių apie tvarumo direktyvų sąrangą
 • Gebės įsivertinti, kokios įmonės ataskaitos ir kada bus reikalingos pateikti oficialiai ar neoficialiai
 • Supras pagrindinius tvarumo atskaitomybės ir atskleidimo standartus

Temos

 1. ES reguliacinė aplinka tvarumo srityje
 2. Europos veiksmų planas tvaraus finansavimo link
 3. Pagrindinės tvarumo direktyvos ir jų taikymo principai bei laukas (nuo NFRD iki CSRD, ES taksonomija)
 4. Tarptautinių tvarumo tendencijų apžvalga
 5. Tvarumo taisyklių taikymo nauda įmonėms
 6. Tvarumo atskaitomybės standartai

KLAUSIMUS GALITE PATEIKTI IŠ ANKSTO

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gerda Žigienė

Socialinių mokslų (ekonomikos krypties) daktarė, Kauno Technologijos universiteto finansų profesorė, besispecializuojanti fintech ir tvarumo srityse, bei jų sąveikoje. Gerda yra publikavusi tarptautinių mokslinių ir spaudos publikacijų tvarumo temomis, rengia įmonių tvarumo strategijas ir konsultuoja jų įgyvendinimo veiklose, veda mokymus, yra Nacionalinio tvarumo indekso ekspertė. Gerda yra įgijusi Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų poveikio vertinimo ir valdymo programos (UN SDG Measurement and Management) diplomą, pabaigusi Kembridžo universiteto Tvarios Lyderystės Instituto Tvaraus verslo vystymo programą (Sustainable Business Management), taip pat turi tarptautinį tvarių finansų CESGA (Certified ESG Analyst) sertifikatą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden