Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Emocinė higiena darbe ir gyvenime

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
     
  • Organizacijos bilietas! Dalyvaukite mokymuose 5, o mokėkite tik už 3!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 5, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Kad ir kokius vaidmenis turėtume darbe, namie ar sociume, pirmiausia esame žmonės. Ir neišvengiama žmogiškumo dalis – mūsų emocinis pasaulis.

Kasdienėje aplinkoje ir pasaulyje nuolatos vyksta pokyčiai, turintys įtakos mūsų emocinei būsenai. Kaip išlaikyti vidinę ašį ir stabilumą? Kaip kuo greičiau atsigauti po emocinių bangų? Kaip grįžti į save ir suprasti, kas vyksta viduje? Kaip pasirūpinti savimi, kad emocinis pasaulis būtų mūsų bendrininkas, o ne priešas?

Kiekvienas mokymų dalyvis

  • susipažins su empatiško bendravimo (angl. Nonviolent Communication, NVC) praktikos įrankiais, padedančiais sustoti ir įsiklausyti į savo jausmus ir jų siunčiamas žinutes;
  • supras emocijų paskirtį;
  • įgis žinių, kaip pasirūpinti savimi, kad darbe ir gyvenime galėtų būti geriausia savo versija;
  • gebės taikyti praktikas kasdieniame gyvenime, padėsiančias rasti darną tarp proto ir emocijų.

ŽINIOMIS DALINASI

Ieva Severinaitė

Edukatorė, tinklaraščio „Empatijos Magija“ įkūrėja, Empatiško bendravimo (angl. NVC – Nonviolent Communication) praktikos trenerė, konsultantė, siekianti tarptautinės Empatiško bendravimo centro (CNVC) sertifikacijos. Ieva organizuoja mokymus verslo, švietimo bei asmeninių santykių srityse Lietuvoje bei užsienyje, reguliariai gilina žinias mokymuose su tiesioginiais NVC pradininko dr. Marshall‘o Rosenberg‘o mokiniais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-14:30 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden