Efektyvus rizikų valdymas privačiame sektoriuje. Kvalifikacijos kėlimo stovykla

Ar mokate nustatyti ir suvaldyti rizikas?

Verslo aplinkoje būtent rizikų valdymas dažnai nusprendžia įmonės sėkmę arba nesėkmę. Kiekvienas sektorius susiduria su savo rizikomis – nuo darbuotojų trūkumo ir augančiomis veiklos išlaidomis iki teisinio reguliavimo pokyčių ir netikėtų rinkos svyravimų.

Nesvarbu ar esate įmonės savininkas, vadovas, padalinio vadovas ar profesionalas, kuriam svarbu, kaip jūsų padalinys užtikrins nepertraukiamą darbą – Jūs privalote mokėti pastebėti rizikas, prie jų prisitaikyti ir pasiūlyti geriausius sprendimus Jūsų įmonei ar komandai, o Jūsų įnašas į rizikos valdymo strategijos kūrimą gali būti lemiamas veiksnys verslo stabilumui ir sėkmei.

Rizikų dirbtuvių metu kalbėsime apie tai, kaip atpažinti ir užfiksuoti didžiausias Jūsų verslui kylančias rizikas, kaip nustatyti ir įvertinti galimą jų įtaką verslui ir kaip sukurti veiksmingas priemones joms suvaldyti. Ne tik kalbėsime, bet ir praktiškai vertinsime ir analizuosime realias tiek verslo, tiek atskirų padalinių situacijas, diskutuosime apie geriausias praktikas, kurias galima pritaikyti, kad suvaldyti ir mažinti rizikas.

Po dirbtuvių kiekvienas dalyvis turės jam, jo padaliniui ar įmonei aktualiausių rizikų sąrašą ir priemones, kurias galės taikyti siekdami suvaldyti identifikuotas rizikas padalinyje ar įmonėje.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Temos

  1. Lektorės ir dalyvių prisistatymas, lūkesčių aptarimas.
  2. Rizikos valdymo pagrindai – požiūris į rizikos valdymą, rizika ir jos sudedamosios dalys.
  3. Rizikų klasifikacija ir pagrindiniai jų šaltiniai.
  4. Praktinis rizikų identifikavimas.
  5. Rizikų vertinimas ir didžiausių nustatymas.
  6. Priemonių nustatytoms rizikoms suvaldyti pasirinkimas.
  7. Rizikų identifikavimo ir valdymo proceso įgyvendinimas įmonėje ar padalinyje.

Liepos 27 d.

09:00–10:00
Registracija
10:00 – 12:00
Efektyvus rizikų valdymas privačiame sektoriuje (1 dalis)
lektorė
Dr. Živilė Simonaitytė

Ž. Simonaitytė

12:00 – 13:00
Pietų pertrauka
13:00 – 15:00
Efektyvus rizikų valdymas privačiame sektoriuje (2 dalis)
lektorė
Dr. Živilė Simonaitytė

Ž. Simonaitytė

Liepos 28 d.

10:00 – 12:00
Efektyvus rizikų valdymas privačiame sektoriuje (3 dalis)
lektorė
Dr. Živilė Simonaitytė

Ž. Simonaitytė

12:00 – 13:00
Pietūs
13:00 – 14:30
Efektyvus rizikų valdymas privačiame sektoriuje (4 dalis)
lektorė
Dr. Živilė Simonaitytė

Ž. Simonaitytė

STOVYKLOS INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:00 Seminarų trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.