Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Duomenų saugos pažeidimo rizikos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 50€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Advokatų kontora COBALT, Countline ir Aon Baltic maloniai kviečia Jus spalio 7 d. į konferenciją, kurioje kalbėsime apie verslui kylančias duomenų saugos pažeidimo rizikas.

Kibernetiniai incidentai ir duomenų saugos pažeidimai įvyksta labai dažnai. Nepriklausomai nuo įmonės svarbos ar dydžio, turbūt kiekviena jų gali susidurti su tokiais atvejais. Yra netgi sakoma, kad su jais susidurs visi verslo subjektai, klausimas tik – kokiu mastu ir kada.

Konferencijos metu pranešėjai paaiškins, kas yra asmens duomenų saugos pažeidimai, padės geriau susipažinti su duomenų saugos pažeidimo rizikomis bei atsakomybe, pristatys tendencijas kibernetinių pažeidimų srityje, papasakos apie kibernetinių incidentų rizikų valdymo ir draudimo priemones, pasidalins patarimais kaip elgtis ir į ką atkreipti dėmesį įvykus tokiam incidentui

 

Temos

 1. 9:00-9:10 Žygimantas Pacevičius, COBALT partneris

  Sveikinimo kalba

 2. 09:10 – 09:40 Pranešėja Renata Vasiliauskienė, COBALT vyresnioji teisininkė

  Ko galima pasimokyti iš jau įvykusių duomenų saugos pažeidimų?

 3. 09:40 – 10:10 Pranešėjas Igoris Gorbačiovas, Fortevento verslo vystymo direktorius

  Kibernetinių grėsmių „klimatas“ bei taikiniai, šiuolaikiniai metodai didinti įmonės duomenų saugumą

 4. 10:10 – 10:40 Pranešėjas Linas Pikšrys, Aon Baltic specialiųjų rizikų grupės vadovas

  Kibernetinių rizikų draudimo aktualijos

 5. 11:00 – 11:30 Pranešėjas Marius Inta, COBALT partneris, Komercinių ginčų praktikos grupės vadovas

  Teisininko vaidmuo ir svarba kibernetinio incidento sureguliavime

 6. 11:30 – 12:00 Visi pranešėjai

  Diskusija: „Auksinio standarto beieškant: kaip galima apsisaugoti nuo asmens duomenų pažeidimo?“

   

ŽINIOMIS DALINASI

Žygimantas Pacevičius

Kontoros partneris Ginčų sprendimo departamente COBALT Lietuvos biure. Žygimanto specializacijos sritys – ginčai draudimo ir finansų, vadovų atsakomybės, nemokumo bei žiniasklaidos srityse. Per savo 21 metų profesinę karjerą Žygimantas Pacevičius konsultavo ir atstovavo klientus daugybėje ginčų, susijusių su įvairiomis teisės sritimis. Žygimantas Pacevičius sprendžia sudėtingus teisinius ginčus ir priima profesionalius strateginius sprendimus projektų vykdyme.

 

Marius Inta

Partneris ir Komercinių ginčų praktikos grupės vadovas COBALT Lietuvos biure, turintis daugiau kaip 17 metų patirtį ginčų sprendimo bei konfliktų valdymo srityse. Jis specializuojasi sprendžiant draudimo ginčus, atstovauja bylose dėl žalos atlyginimo, dėl konkurencijos teisės, taip pat dėl intelektinės nuosavybės teisės pažeidimų. M. Inta turi didelę atstovavimo patirtį ne tik bendrosios kompetencijos ir administraciniuose teismuose, bet ir sprendžiant ginčus alternatyviais būdais (derybomis, arbitražu, mediacija). Vilniaus universitete M. Inta įgijo teisės magistro laipsnį.

 

Renata Vasiliauskienė

COBALT Intelektinės nuosavybės ir IT reguliavimo teisės praktikos grupės vyresnioji teisininkė, advokato padėjėja. Pagrindinės jos darbo sritys yra duomenų apsauga, darbo teisė ir įmonių teisė. Renata taip pat turi patirties įvairiais e-komercijos klausimais (įskaitant vartotojų apsaugą), bei ES pakavimo ir ženklinimo srityse. Renata konsultuoja įmones visais savo praktikos sričių klausimais, atstovauja klientus valstybinėse institucijose, rengia susijusius dokumentus, taip pat skaito pranešimus seminaruose ir konferencijose aktualiomis temomis, aktyviai dalyvauja mokymuose ir gilina žinias susijusiose teisės srityse. Prieš prisijungdama prie COBALT, Renata dirbo tarptautinėje advokatų kontoroje įmonių teisės grupėje.

Igoris Gorbačiovas

Fortevento verslo vystymo direktorius, bendrasteigėjas. Seka pasaulinius IT infrastruktūros efektyvinimo bei vystymo trendus nustato kokie jų taps aktualūs regioninėje rinkoje, organizuoja inžinierių bei pardavėjų komandų kompetencijų sukomplektavimą bei tiesiogiai kuruoja pilotinius projektus stambaus ir vidutinio dydžio kompanijose.  IT rinkoje – nuo 2002 metų. Inžinerijos ir verslo vadybos magistrų laipsniai, EMBA.

 

Linas Pikšrys

Aon Baltic specialiųjų rizikų grupės vadovas. Konsultuoja ir ieško rizikos perkėlimo sprendimų klientams dėl nestandartinių rizikų. Specializuojasi užsienio rinkų produktuose, įskaitant kibernetinių rizikų, nusikalstamos veikos, vadovų civilinės atsakomybės draudime. Aktyviai dalyvauja Aon EMEA kibernetinių rizikų ir įsigijimų/ susijungimų grupėse. Draudimo rinkoje dirba 14 metų.

 

Tiesioginė konferencijos transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

09:00-12:00 Seminaro trukmė
8:00-09:00 Nuotolinė registracija
10:40-11:00 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden