Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Dokumentų valdymo ypatumai švietimo įstaigose 2021 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 90€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

2020 m. įsigaliojo esminė dokumentų valdymo  sistemos pertvarka Lietuvoje. Pertvarkos siekis – atsisakyti popierinių dokumentų, o valdyti įrašus, atsisakyti rekvizitų išdėstymo aprašymo, atsisakyti parašų dokumentuose, nebenumeruoti užbaigtų bylų lapų ir pakeisti bylų apyrašų sudarymo principus, leisti popierinius dokumentus skaitmenizuoti ir tokius vaizdus saugoti, sunaikinant originalus ir kt.

Švietimo įstaigoms itin svarbu tinkamai įgyvendinti dokumentų valdymo pertvarkos reikalavimus,  pasirengti naujus dokumentų valdymo procesus bei tinkamai planuoti būsimus darbus dokumentų valdymo srityje. Klausimų kyla daug, o atsakymus rasti sudėtinga, tad kviečiame visus Jums iškilusius klausimus išsiaiškinti seminare.

 

Temos

 1. Dokumentų valdymo reformos esmė, tikslai, pakeistas teisinis reguliavimas:
  • Procesų ir procedūrų supaprastinimo poreikis.
  • Kaip nauja reforma atsiliepė švietimo įstaigoms?
  • Kokie pasikeitimai įvyko ar dar laukia kasdieniniame administravime?
 2. Dokumentų rengimo pokyčiai (naujos Dokumentų rengimo taisyklės, įsigaliojusios 2020 m.):
  • Dokumento elementų išdėstymo pakeitimai.
  • Popierinių dokumentų rengimo ypatumai.
  • Elektroninių dokumentų rengimo ypatumai.
  • Vaizdo ir garso dokumentų rengimo ypatumai.
  • Įrašų rengimo ypatumai.
  • E. pristatymas – patogus būdas siųsti dokumentus elektroniniu būd. Panaudojimo galimybės.
 3. Teisės aktų rengimo reikalavimai:
  • Pavyzdžiai.
  • Dažniausių klaidų  švietimo įstaigų dokumentuose analizė.
 4. Dokumentų tvarkymo ir apskaitos pokyčiai (naujos Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės, įsigaliojusios 2020 m.):
  • Dokumentų registravimas: registrai arba informacinės sistemos.
  • Dokumentacijos planavimas: bylų dokumentacijos planas arba funkcijų dokumentacijos planas.
  • Dokumentų tvarkymas, atsižvelgiant į dokumentacijos plano sudarymą. Nebelieka prievolės numeruoti ilgai saugomų bylų lapus. Rekomendacijos švietimo įstaigoms.
  • Ilgai saugomų dokumentų tvarkymo ir užbaigtų bylų apskaitos pokyčiai. Kada galima nesudaryti Bylų apyrašų ?  Ir kiti klausimai.
 5. Dokumentų saugojimo pokyčiai:

ŽINIOMIS DALINASI

Rasa Grigonienė

Filologijos ir Teisės mokslų magistrė, Teisės krypties doktorantė (MR,  Darbo teisės specializacija) Lektorė mokymuose derina  tiek dokumentų valdymo, tiek teisines žinias, todėl  mokymų dalyviai visuomet gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas praktiškai, parengiant reikalingus dokumentus. Rasa Grigonienė aktyviai vykdo konsultacinę veiklą, daugiau kaip 15 m. veda seminarus, kursus, mokymus darbo teisės,  personalo bei dokumentų valdymo klausimais,  atlieka įmonių, įstaigų dokumentų auditus, rengia lokaliuosius teisės aktus, veda vidinius mokymus. Rasa Grigonienė leidžia  knygas, vadovėlius, rengia straipsnius. Yra paskelbusi virš 40 mokslo taikomojo pobūdžio publikacijų  įvairiuose profesiniuose žurnaluose ir žinynuose,  parengusi keletą metodinių priemonių.  2014 m.  su bendraautoriais išleistas vadovėlis „Dokumentų valdymas. Veiklos, personalo ir elektroniniai dokumentai”; 2016 m. – kolektyvinė  monografija  „Darbo teisės principai ir jų taikymas Lietuvos teismų praktikoje“. Lektorė dažnai skaito pranešimus dalykinėse mokslo bei praktinėse  konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, turi virš 10 m.  praktinės vadovavimo įstaigoms /įmonėms bei  personalui  patirties. Taip pat  dėsto Mykolo Romerio universiteto  Mykolo Romerio teisės mokykloje, yra Valstybinės darbo inspekcijos  Vilniaus  teritorinio skyriaus  darbo ginčų komisijos narė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden