Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Nuotolinis seminaras.

Dirbtinio intelekto valdymas organizacijoje: teisiniai aspektai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-08-22,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Dirbtinio intelekto valdymas organizacijoje: teisiniai aspektai (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)
2024-08-22,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
95€
Dirbtinio intelekto valdymas organizacijoje: teisiniai aspektai
95 (+ PVM)

Apie seminarą

Šiuolaikinėse organizacijose dirbtinio intelekto sprendimai tapo nepakeičiamu įrankiu, gerinančiu veiklos efektyvumą ir optimizuojančiu įvairius organizacijos procesus. DI technologijos padeda automatizuoti rutinines užduotis, gerinti klientų aptarnavimą ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. Kai kurios įmonės ne tik naudoja DI sprendimus, bet ir aktyviai kuria naujas DI technologijas, siekdamos išlikti konkurencingomis rinkoje.

Dalyvavimas šiuose mokymuose suteiks išsamų supratimą apie teisinius iššūkius, kylančius diegiant ir įgyvendinant dirbtinio intelekto valdymą organizacijose. Mokymai bus naudingi įmonių vadovams, rizikų valdymo specialistams, atitikties vadovams, teisininkams ir kitiems kas yra įsitraukęs į dirbtinio intelekto valdyseną įmonėse. Dalyviai sužinos apie ES Dirbtinio intelekto akto nuostatas, įskaitant reikalavimų supratimą, taikymo laiko juostą ir inovacijų rėmimo priemones. Bus aptarti ir esminiai etikos bei atsakomybės principai, susiję su DI naudojimu, bei praktiniai patarimai, kaip integruoti teisės aktų reikalavimus į kasdienę organizacijų veiklą.

Europos Sąjungos Dirbtinio intelekto aktas buvo patvirtintas ir palaipsniui įsigalios svarbios naujos nuostatos, reguliuojančios šią verslo aplinką. Todėl būtina ne tik laikytis galiojančių teisės aktų šioje srityje, bet ir strategiškai apsvarstyti savo viziją ir imtis reikalingų veiksmų, galinčių stipriai įtakoti verslą. Naujasis reguliavimas yra skirtas užtikrinti etišką ir patikimą DI naudojimą, tačiau jis taip pat numato naujas taisykles ir atsakomybes. Organizacijos turi adaptuoti savo veiklos procesus, siekiant atitikti naujas teisės aktų nuostatas ir maksimaliai išnaudoti DI teikiamas galimybes.

Temos

 1. DI apibrėžimas, skirtingi DI sistemų tipai, gyvavimo ciklas.
 2. Reguliavimo poreikis, svarbiausi etiško ir patikimo dirbtinio intelekto principai.
 3. Teisės aktai, kurie taikomi DI sistemoms jau šiuo metu, susiję su, pavyzdžiui, DI poveikiu asmens duomenų apsaugai, intelektinės nuosavybės teisių apsauga, konfidencialia informacija ir komercinėmis paslaptimis. Praktinių atvejų analizė, teisinių sankcijų taikymo pavyzdžiai.
 4. ES Dirbtinio intelekto aktas:
  • aktualių reikalavimų supratimas;
  • akto taikymo laiko juosta;
  • reglamento taikymo ir įgyvendinimo priežiūros institucijos;
  • nustatytų sankcijų ribos;
  • inovacijų rėmimo priemonės, kita.
 5. Atsakomybės už dirbtinį intelektą teisinis reguliavimas.
 6. Dirbtinio intelekto valdysenos diegimo ir įgyvendinimo gerosios praktikos bei teisinės priemonės (tokios kaip DI sistemų vertinimas ir klasifikavimas organizacijoje, sutartinių aspektų tikrinimo sąrašai, rizikų valdymo priemonės, DI sistemų naudojimo gairės darbuotojų grupėms, kita).

ŽINIOMIS DALINASI

Katerina Jarmolovičienė

Katerina turi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, kurią sukaupė dirbdama didelėse energetikos ir ryšių sektoriaus įmonėse Lietuvoje bei tarptautinėje teisinių konsultacijų įmonėje „Fondia“. Ji specializuojasi BDAR klausimais, yra sertifikuota asmens duomenų apsaugos ekspertė (CIPP/E), turi patirties dirbant duomenų apsaugos pareigūne. Katerina taip pat teikia konsultacijas komercinės teisės, sutarčių derybų, viešųjų pirkimų, įmonių teisės ir vartotojų teisių apsaugos srityse.

Domėdamasi dirbtinio intelekto ir technologijų inovacijų klausimais, Katerina 2022 metais baigė savo antrojo teisės magistro laipsnio LegalTech LL.M. programą Mykolo Romerio universitete, atstovauja Baltijos šalims „Fondia“ Sutarčių ir technologijų grupėje. Ji pataria klientams technologijų teisės klausimais ir pabrėžia, kad būtinybė užtikrinti atitiktį Europos Sąjungos duomenų ir dirbtinio intelekto reguliavimui daro šią tarpdisciplininę teisės sritį vis svarbesne verslui.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:30-12:00 Seminaro trukmė
09:00-09:30 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-08-22,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Dirbtinio intelekto valdymas organizacijoje: teisiniai aspektai (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)
2024-08-22,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
95€
Dirbtinio intelekto valdymas organizacijoje: teisiniai aspektai
95 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: