Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Turinį generuojantys dirbtinio intelekto įrankiai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 50€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Dirbtinis intelektas kelias vis didesnį ažiotažą visuomenėje, susidomėjimą ir pasitikėjimą beribėmis jo galimybėmis. Sparčiai įvairiose srityse taikomi generatyviniai dirbtinio intelekto įrankiai keičia mūsų suvokimą apie žmogaus kompetencijų ir gebėjimų poreikį. Seminare, kuris skirtas visiems besidomintiems inovacijomis ir jų galimu pritaikymu profesinėje ir kasdienėje veikloje, aptarsime dirbtinio intelekto įrankių įvairovę ir susijusius etinius bei teisinius aspektus.

Kiekvienas mokymų dalyvis

 • Susipažins su generatyvinių dirbtinio intelekto įrankių įvairove, veikimo principais, naudomis, privalumais ir trūkumais;
 • Supras, kaip skaidriai, atsakingai ir kūrybiškai turinį ir tekstą generuojančius dirbtinio intelekto įrankius pasitelkti profesinėje ir kasdienėje veikloje;
 • Įgis žinių apie duomenų apsaugos, turinio autorystės ir etinius aspektus, susijusius su generatyviniais dirbtinio intelekto įrankiais.

Temos

 1. Generatyvinių dirbtinio intelekto įrankių įvairovė
 2. Etiniai aspektai ir teisinis reguliavimas Europos Sąjungoje
 3. Ką gali ir ko negali „ChatGPT“: privalumai ir trūkumai
 4. Ką ši technologija reiškia ateities kartoms ir ar kai kurioms profesijoms gresia išnykimas

ŽINIOMIS DALINASI

Ramunė Kasperė

Kauno technologijos universiteto profesorė, humanitarinių mokslų daktarė, nacionalinių ir tarptautinių mokslo ir studijų projektų vadovė, tyrėja, yra parengusi daugiau nei 50 mokslo publikacijų, vadovėlį „Vertimas, tekstas, technologijos“, mokomųjų knygų, metodinių priemonių, mokslinio teksto vertimų, skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse konferencijose, veda paskaitas ir patirties dalinimosi seminarus įvairiuose pasaulio universitetuose. Taip pat yra edukologijos ir filologijos krypčių mokslo žurnalų redakcinių kolegijų narė, mokslo žurnalo „Kalbų studijos“ vyriausioji redaktorė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-15:30 Seminaro trukmė
13:30-14:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden