Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbuotojų testavimas ir galimybių pasas. Nauji iššūkiai nuo rugsėjo 13 d.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Nuo š. m. rugsėjo 13 d. verslui atsiranda naujos pareigos, susijusios su COVID -19 ligos protrūkių valdymu, t.y. tiek užtikrinant saugias darbo sąlygas įmonės viduje, tiek aptarnaujant klientus.

Dažnai besikeičiantys ir painūs reikalavimai kelia nemažai klausimų darbdaviams: ar įmonėje turi privalomai testuotis visi darbuotojai, net jei dalis darbuotojų neturi tiesioginio kontakto su klientais? Ar galima darbuotoją priversti testuotis? Kaip elgtis, jei darbuotojas nesutinka testuotis, ir kaip užtikrinti, kad būtų laikomasi naujų su Galimybių paso pateikimu susijusių reikalavimų?

Verslas turi greitai reaguoti į besikeičiančias sąlygas, užtikrinti atitiktį naujiems reikalavimams, o taip pat pasiruošti patikrinimams bei turėti visus dokumentus, įrodančius atitikti naujiems reikalavimams.

Seminaro metu sužinosite, kokios yra veiklos/sritys, kuriose privalomas prevencinis Covid-19 ligos darbuotojų testavimas, kaip darbdavys turi užtikrinti šio proceso atitiktį teisės aktų reikalavimams ir kokius dokumentus bei veiksmus turi būti atlikęs ir procesus pasitvirtinęs iki š.m rugsėjo 13 d.

Taip pat seminaro metu apžvelgsime klientų aptarnavimo su Galimybių pasu reikalavimus, aptarsime su darbuotojų testavimu, pasiskiepijimo ir galimybių pasų tikrinimo susijusių asmens duomenų tvarkymo klausimus, pateiksime patarimus dėl vidinių dokumentų atnaujinimo ir klientų, darbuotojų informavimo.

 

Temos

 1. Privalomas darbuotojų testavimas:
  • Kokia yra privalomo darbuotojų testavimo procedūra?
  • Ką turi atlikti darbdavys, kokius dokumentus ir įrodymus turi turėti, esant patikrinimui?
  • Kaip elgtis jei darbuotojas nesutinka testuotis?
 2. COVID ligos prevencijos priemonės įmonėse, kuriose nėra privalomas testavimas:
  • Kaip užtikrinti saugias ir sveikas darbo sąlygas visiems darbuotojams?
 3. Kontaktinių paslaugų teikimas klientams – reikalavimai:
  • Kokias priemones turi įgyvendinti prekių/paslaugų teikėjas?
  • Kaip apsaugoti savo darbuotojus? Kaip elgtis jei klientas atsisako pateikti Galimybių pasą?
 4. Asmens duomenų apsauga:
  • Kaip teisėtai rinkti darbuotojų, privalančių tikrintis dėl Covid-19, sveikatos duomenis?
  • Kaip užtikrinti asmens duomenų apsaugą tikrinant klientų Galimybių pasus?

ŽINIOMIS DALINASI

Brigida Bacienė

Lektorės specializacija – darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“ vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų. Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausių telekomunikacijų bendrovių darbo teisės klausimais, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioje dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padeda rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja BDAR atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos pareigūno funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Lina Bulovienė

Lina Bulovienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti darbo ir migracijos teisės aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Lina gerai išmano darbo ir migracijos teisės reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su darbo teise susijusiais klausimais, rengia vidines tvarkas, atstovauja klientus teismuose, valstybinėse institucijose bei derybose. Ji taip pat padeda klientams spręsti įvairius klausimus susijusius su migracijos teise bei užsieniečių darbuotojų įdarbinimu. Lina ne kartą vedė tiek išorinius, tiek vidinius mokymus, skirtus darbo teisės reikalavimų užtikrinimui įmonių ir organizacijų viduje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden