Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Savivertės kūrimas: įrankiai darbuotojų psichologiniam atsparumui stiprinti

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 99€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Seminare kalbėsime apie tai, kaip formuojasi ir nuo ko priklauso savivertė, kaip identifikuoti savivertės tipą, išmokti taikyti skirtingas elgesio strategijas bendraujant su skirtingų savivertės tipų žmonėmis. Taip pat aptarsime, kaip vadovai gali padėti darbuotojams kelti pasitikėjimą ir kaip savarankiškai koreguoti savivertę, įgauti didesnį pasitikėjimą savimi ir kitais bei sumažinti tam tikrų savo charakterio neigiamų savybių (pavydo, drovumo ir kt.) išraiškos intensyvumą.

Mokymai remiasi Boriso Litvako išplėtota savivertės koncepcija iš transakcinės analizės teorijos (E. Berne).

Nauda dalyviams

Žmogus, nuosekliai ugdantis savivertę, gebės siekti aukštesnių rezultatų, lengviau prisiims atsakomybės ir iššūkių reikalaujančius darbus. Auganti žmogaus savivertė didina pasitikėjimą, užkerta kelią klaidų baimei ir skatina tobulėti.

Kam skirta:

 • Visiems, norintiems kelti pasitikėjimą.
 • Visiems, turintiems savivertės problemų (trūksta pasitikėjimo, per daug drovumo, per daug pavydo, noro pasirodyti prieš kitus ir kt.).
 • Visiems, norintiems geriau suprasti savo ir kitų charakterį bei elgesį.

Temos

 1. Kas yra savivertė? Norma ir deformacijos.
 2. Tikrasis vertės jausmas. Pasitikėjimas.
 3. Savivertės formavimosi mechanizmai: imprintingas, socialinis programavimas, scenarinis sprendimas, laisvas pasirinkimas.
 4. Savivertės tipai.
 5. Savivertė – kelias į sėkmę ir meilę.
 6. Savo vertės ir svarbos pripažinimas, leidžiantis asmeniui būti atsakingam už save ir atsakingai elgtis su kitais.
 7. Savivertės aspektai: priėmimas, savo jausmų pripažinimas (jausmų pažinimas), gebėjimas apsaugoti save, dalijimasis (solidarumas su kitais).
 8. Neadekvačios savivertės požymiai.
 9. Motyvacija ir asmeninis tobulėjimas.
 10. Sąmoningumo ir savimonės pokyčių strategijos: tikslų kėlimas, entuziazmas, interesas, pasitikėjimas savimi, sėkmingas bendravimas su kitais.
 11. Technikos ir būdai, padedantys koreguoti ir ugdyti savivertę. Kokiais būdais vadovas gali kelti darbuotojų pasitikėjimą savimi?

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Juris Belte

Juris Belte turi verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas. Lektorius nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, vadovavimo psichologijos, klientų aptarnavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Jurio Belte paskaitos pasižymi gera nuotaika ir puikia auditorijos valdymo technika, supažindinama su svarbiausiais temos aspektais kitaip.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-16:15 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden