Buhalterių dienos konferencija 2024 m.: veidrodiniai atspindžiai

Buhalterių dienai skirti renginiai jau tapo kiekvienų metų tradicija. Švenčiame įvairiai. Praėjusiais metais žvelgėme į ateitį – kaip mokslas ir technologijos keičia ir toliau keis mūsų kasdieninius darbus apskaitoje, o šiais metais kviesime patirti šventines emocijas „Alisa veidrodžių karalystėje” pasakos motyvais, žvilgtelsime į 2024 m. mokesčių deklaravimo veidrodį, mokesčių naujoves, milžiniškos informacijos kiekyje, kuri mus pasiekia kasdieną, aiškinsimės, kas yra tikrovė šiandien bei aptarsime organizacijų vidaus kontrolę kreivame veidrodyje – ar kiekvienas matome tai, ką norime matyti? Šventinę nuotaiką kurs ir ypatinga „Vaidilos” teatro aplinka ir įvairiausios staigmenos bei temos, kurias Jums ruošiame.

Buhalterių dienos konferencija puiki proga susipažinti su naujausiomis tendencijomis ir įžvalgomis, kurios keičia apskaitos procesus ir darbo metodus. Dalyviai turi galimybę išgirsti patyrusių ekspertų nuomones apie mokesčius, apskaitą, technologijų svarbą apskaitos srityje. Konferencijoje pristatomos temos, kurios padeda buhalteriams ir finansų specialistams atlikti savo darbą greičiau ir lengviau. Kviečiame praleisti šią dieną šventiškai, o mes pasistengsime, kad ji būtų ypatinga Jums!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden
09:30–10:30
Dalyvių pasitikimas ir šventės atidarymas!
10:30 – 11:00
VMI, kuri stato tiltus. Efektyvaus bendradarbiavimo rezultatai
VMI viršininkės pavaduotojas
Artūras Klerauskas

A. Klerauskas

11:00 – 11:15
Nuo pėstininkų iki karalienės: VMI kontrolės priemonių raida
Diskusija
Artūras Klerauskas ir Artūras Kapitanovas
11:15 – 12:00
ViDa direktyvos karuselė
Auditorius, mokesčių konsultantas
Artūras Kapitanovas

A. Kapitanovas

12:00 – 13:15
Pietų pertrauka
Pietumis dalyvius vaišinsime “Neringa” restorane
13:15 – 14:00
Poetinės įdomybės skirtos mokesčių naujovėms
Auditorė
Jurgita Navikienė

J. Navikienė

14:00 – 14:30
Kas yra tikrovė šiandien?
Lektorius
Jokūbas Drazdas

J. Drazdas

14:30 – 15:00
Vidaus kontrolė kreivame veidrodyje – kiekvienas mato tai, ką nori matyti
Lektorė
Živilė Simonaitytė

Ž. Simonaitytė

Nuo 15:00
Šventės uždarymo pasirodymas, vyno taurė ir užkandžiai

KONFERENCIJOS INFORMACIJA

PROGRAMA

10:30-16:00 Konferencijos trukmė
09:00-10:00 Dalyvių pasitikimas
12:00-13:30 Pietūs

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. konferencijos medžiagą.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.