Buhalterių dienos konferencija 2024 m.

Buhalterių dienai skirti renginiai jau tapo kiekvienų metų tradicija. Švenčiame įvairiai. 2023  metais žvelgėme į ateitį – kaip mokslas ir technologijos keičia ir toliau keis mūsų kasdieninius darbus apskaitoje, o šiais metais.. Kas bus šiais metais – paskelbsime jau artimiausiu metu!

Buhalterių dienos konferencija puiki proga susipažinti su naujausiomis tendencijomis ir įžvalgomis, kurios keičia apskaitos procesus ir darbo metodus. Dalyviai turi galimybę išgirsti ekspertų nuomones apie mokesčius, apskaitą, technologijų svarbą apskaitos srityje. Joje pristatomos temos, kurios padeda buhalteriams ir finansų specialistams atlikti savo darbą greičiau ir lengviau.

Daugiau informacijos – jau netrukus!

Dėmesio! 10-čiai bilietų taikoma 20% nuolaida!

Laikas ir vieta

2024-05-10,  Vilnius
„Vaidilos“ teatras
  • -20%
    Speciali -20% kaina!
220€ 176€
Buhalterių dienos konferencija 2024 m.
Su pietumis
176 (+ PVM)

KONFERENCIJOS INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-16:00 Konferencijos trukmė
09:00-10:00 Dalyvių pasitikimas
12:00-13:30 Pietūs

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. konferencijos medžiagą.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

2024-05-10,  Vilnius
„Vaidilos“ teatras
  • -20%
    Speciali -20% kaina!
220€ 176€
Buhalterių dienos konferencija 2024 m.
Su pietumis
176 (+ PVM)

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.