Šventinis visos Lietuvos buhalterių susitikimas!

 

Niekas negali sutrukdyti švęsti profesinę buhalterių dieną! Priešingai – dabar nereikia niekur važiuoti, todėl visų Lietuvos miestų ir miestelių buhalteriai turi galimybę virtualiai susitikti ne tik su kolegomis iš įvairių Lietuvos vietų, bet ir su mėgstamais lektoriais.

Jūsų vertinami lektoriai jau laukia susitikimo su jumis ir džiaugiasi galimybe pasidalinti patarimais tiek rimtais profesiniais klausimais, tiek ir mintimis apie šių dienų aktualijas bei jų poveikį kiekvienam iš mūsų.

Susitikimas – jau gegužės 8 d., penktadienį. Ši diena – šventė, ir tik nuo mūsų visų priklausys, ar pajusime ją. O reikia labai nedaug – prieš įsijungiant vaizdo transliaciją, prisiminti, kurioje spintoje kabo graži suknia ar baltiniai, kur padėti retai naudojami lūpų dažai, gal net kvepalai… Juk šventėje jaučiamės gerai tuomet, kai pasistengiame. Dėl savęs, ne dėl kitų. Ir nebūtina, kad visi pamatytų. Svarbiausia- kaip jaučiamės mes.

Tad kviečiame registruotis ir būryje bendraminčių šventiškai paminėti šią ypatingą buhalterio dieną. Naudingas ir įdomus turinys bei staigmenos – mūsų, šventinis nusiteikimas – jūsų!

Dalyviui tereikia turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį su internetu ir garso-vaizdo sistema. Registruotiems dalyviams el. paštu atsiųsime detalią prisijungimo instrukciją.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden
09:00–10:00
Registracija
10:00 – 10:05
Sveikinimo žodis
10:05 – 10:25
Buhalterinė apskaita: esame pasirengę pokyčiams (?)
pranešėja: finansų ministerijos atstovė
Daiva Žibutienė

D. Žibutienė

10:25 – 11:10
Pelno mokesčio ir PVM naujovės 2020 m.
pranešėjas: auditorius
Artūras Kapitanovas

A. Kapitanovas

11:10 – 11:30
Horizontalaus (lateralinio) mąstymo galia
pranėšėjas: aktorius, režisierius
Tadas Montrimas

T. Montrimas

11:30 – 11:45
Pertrauka
11:45 – 12:05
Darbo santykių iššūkiai 2020 m.
pranešėjas: advokatas
Mantas Mikalopas

M. Mikalopas

12:05 – 12:25
Kaip motyvuoti save dirbant iš namų?
pranešėja: organizacijų psichologė, lektorė
Aistė Mažeikienė

A. Mažeikienė

12:25 – 12:45
SAF-T: iššūkiai verslui 2020 m.
Pranešėjas: auditorius
Donatas Kapitanovas

D. Kapitanovas

12:45 – 13:05
Atlygio ir papildomų naudų sistemų keitimo ypatumai
pranešėja: auditorė
Jurgita Navikienė

J. Navikienė

13:05 – 13:30
Padėk sau ir padėsi pasauliui!
pranešėja: lektorė
Lidija Laurinčiukienė

L. Laurinčiukienė

Renginio moderatorius
Tadas Montrimas

T. Montrimas


KONFERENCIJOS INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:30 Konferencijos trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna el. konferencijos dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. konferencijos medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.