Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena

Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-08-24, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€
Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena (tiesioginė seminaro transliacija)
110 (+ PVM)

Apie seminarą

Organizacijos ar įstaigos finansiniai rezultatai dažniausiai priklauso ne tik nuo asmenų, kurie geba valdyti tam tikrą veiklą ar procesą, bet ir nuo to kaip tiksliai bus suplanuoti išoriniai ir vidiniai veiksniai galintys lemti tam tikrą tiek pajamų, tiek sąnaudų augimą. Tam, kad norimas tikslas būtų pasiektas, būtina kuo tiksliau atlikti biudžeto planavimą bei nusimatyti galimus scenarijus, kurie padėtų greitai reaguoti į pasikeitusius veiksnius, įtakojančius veiklą. Dažnai pasitaiko, kad įmonės biudžeto planavimų visai nevykdo, arba planavimą atlieka asmenys, kurie nesilaiko biudžeto planavimo reikalavimų, t. y. asmenys nėra susipažinę su įmonės apskaitos politika arba nėra visiškai susipažinę su veiklos specifika ar išoriniais veiksniais, galinčiais įtakoti rezultatą.

Biudžeto planavimas yra išskirtinai atliekamas asmens, kuris turi sukaupęs reikalingą patirtį bei turi supratimą apie įmonėje vykstančius procesus, pajamų bei išlaidų specifiką (sezoniškumas, apskaitos politiką, struktūra, turimi produktai bei paslaugos).

Kadangi biudžeto planavimas reikalauja išmanyti daug specifikos, vienas iš pagrindinių reikalavimų yra išmanyti ir patį efektyvų planavimą bei biudžeto stebėsenos ypatumus.

Seminaras skirtas

Šis seminaras yra skirtas finansų kontrolieriams ir finansų analitikams, dirbantiems įvairaus dydžio įmonėse, taip pat buhalteriams ar kitiems asmenims, besidomintiems finansų valdymu ir planavimu (biudžetavimu), kurie iki šiol nėra vykdę biudžeto planavimo arba norintiems įgyti naujų žinių, kurios padės šį procesą padaryti dar efektyvesnį ir naudingesnį pačiai įmonei. Šis seminaras taip pat bus naudingas įmonių ar padalinių vadovams, kurie nori greitai identifikuoti veiksnius, lėmusius suplanuoto biudžeto ir faktinio biudžeto skirtumus.

Temos

 1. Biudžetavimo tikslas ir nauda
 2. Biudžetavimo procesas ir dalyviai
 3. Biudžeto laikotarpiai
 4. Biudžetavimo metodai ir metodikos
 5. Biudžetavimo įrankiai
 6. Investicijų ir projektų planavimas
 7. Biudžeto vykdymo stebėsena
 8. Biudžeto atnaujinimas / prognozių rengimas

Žiniomis dalinasi

Ligita Urnikė

Lektorė yra sukaupusi daugiau negu 10 metų patirtį finansų valdymo, apskaitos, verslo procesų ir kontrolės gerinimo srityse. Savo karjerą ji pradėjo audito įmonėje „Ernst & Young Baltic“, vėliau dirbo kontrolės padalinio vadove didžiausioje telekomunikacijų įmonėje Lietuvoje, šiuo metu eina finansų vadovo pareigas vienoje iš didžiausių transporto įmonių. Jos atsakomybės apėmė iždo ir įmonės likvidumo valdymą, santykių su investuotojais palaikymą, vadovybės ataskaitų rengimą, finansinių ir verslo rodiklių kontrolę, verslo ir finansinį planavimą (biudžetavimą), finansų ir apskaitos procesų tobulinimą, finansų ir apskaitos informacinių sistemų diegimo projektus, mokymų vedimą. Ligita turi patirties tiek konsultuojant viešąjį sektorių, tiek dirbant su privataus sektoriaus įvairaus dydžio įmonėmis – nuo mažų ir vidutinio dydžio įmonių iki korporacijų. Ligita turi ekonomikos magistro (Vilniaus universitetas) laipsnį ir yra Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacijos (Association of Chartered Certified Accountants) narė.

 

Dėmesio! vietų skaičius auditorijoje ribotas

 

Informacija dalyvaujantiems mokymuose auditorijoje

Laikydamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname dalyvių saugumą ir imamės būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Į mokymus bus įleidžiami tik dalyviai, atlikę išankstinę registraciją.
 2. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 3. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 4. Dalyviai į mokymų erdvę bus įleidžiami ne anksčiau negu 30 min. iki renginio pradžios.
 5. Mokymų metu privaloma dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 6. Mokymų metu draudžiama vartoti maistą ir gėrimus.
 7. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.
 8. Dalyvius, kuriems per 14 dienų po mokymų buvo nustatyta COVID-19, prašome apie tai informuoti mokymų organizatorių info@countline.lt arba telefonu 8659 22 169
 9. Gavę informaciją apie dalyviui nustatytą COVID-19, apie tai informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-08-24, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€
Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena (tiesioginė seminaro transliacija)
110 (+ PVM)