Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Bendradarbiavimas su nuomonės formuotojais – teisiniai aspektai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 110 – 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Nuomonės formuotojai, kaip rinkodaros priemonė, verslui jau nebėra naujiena: jų populiarumas vis auga ir didėja. Augant poreikiui reklamai pasitelkti nuomonės formuotojus, didėja teisinių ginčų rizika bei kyla teisinės atsakomybės paskirstymo klausimai. Šias rizikas yra labai svarbu identifikuoti jau bendradarbiavimo su nuomonės formuotoju pradžioje, o raktas į sėkmingą bendradarbiavimą gali būti tinkamai parengta sutartis. Šiame seminare būtent ir apžvelgsime į ką reikėtų atkreipti dėmesį sudarant sutartis su nuomonės formuotojais, kokius klausimus sutartyje reikėtų aptarti, kur slypi rizikos,  kas yra atsakingas už Reklamos įstatymo pažeidimus ir kita.

 • Kodėl svarbu įforminti sutartį ir kaip tai gali padėti išvengti teisinių problemų?
 • Kas turėtų būti įtraukta į sutartį su nuomonės formuotoju, kad ji būtų teisėta ir sėkminga?
 • Kokios yra teisinės kliūtys, susijusios su bendradarbiavimu su nuomonės formuotojais, kurias reikia žinoti ir kaip jų išvengti?

Sužinokite atsakymus į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus. Seminaras skirtas įmonių ir įstaigų atstovams, kurie nori sužinoti daugiau apie bendradarbiavimą su nuomonės formuotojais ir jų teisinius aspektus.

Temos

 1. Sutarties su nuomonės formuotoju įforminimo reikšmė;
 2. Sutarties turinys;
 3. Nuomonės formuotojo sukuriamas turinys kaip intelektinė nuosavybė;
 4. Nuomonės formuotojo asmeninių neturtinių teisių apsaugos aspektai, pvz., teisės į atvaizdą įgyvendinimo ir kt.;
 5. Atsakomybės už Reklamos įstatymo pažeidimus taikymas.

ŽINIOMIS DALINASI

Ingrida Varanavičė

Advokatų profesinės bendrijos LAWCORPUS teisininkė, daugiau nei 11 metų atstovaujanti klientų interesus civilinės teisės srityje, teikdama konsultacijas bei dalyvaudama ginčų nagrinėjime, bei 4 metus dėstanti aukštojo mokslo studentams civilinės ir intelektinės nuosavybės teisės tematikomis.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden