Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Atlygio ir papildomų naudų sistemų kūrimas, keitimas ir atnaujinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 7 ak. val.
    Kaina: 140€ (+ PVM)
 • Visi dalyviai gauna dovanų!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Apie seminarą

Kokios atlygio ir papildomų naudų sistemos naudojamos pirmaujančiose įmonėse? Kurios šių gerųjų praktikų veiksmingiausios, o kurios jau laikomos nebeaktualia seniena?

Ne mažiau svarbu ir tai, kiek darbuotojų skatinimas kainuoja darbdaviui ir kaip rasti optimalų būdą suderinti darbdavio naudą bei darbuotojo pasitenkinimą. Svarbus tampa darbdavio ir darbuotojo dialogas.

Taip pat reikia nepamiršti įvertinti ir apmokestinimo gyventojų pajamų mokesčiu ir valstybinio socialinio draudimo įmokomis klausimų. Kurios iš papildomų naudų priskiriamos leidžiamiems atskaitymams apskaičiuojant pelno mokestį? Lektorės pasidalins geriausiomis praktikomis bei pateiks tikslią šių naudų apskaičiavimo ir apmokestinimo įrankį Excel formatu, kuris padės dalyviams savarankiškai kurti jiems tinkančias naudų sistemas.

Temos

Auditorė Jurgita Navikienė

 1. Darbo apmokėjimo sistema pagal Darbo kodeksą privaloma įmonėms, turinčioms 20 ir daugiau darbuotojų. Darbuotojų grupavimas darbo apmokėjimo sistemoje. Galimybės.
 2. Kas privaloma joje? Kaip įmonę riboja naudojama buhalterinė apskaitos programa?
 3. Mėnesinė alga, valandinis darbo užmokestis ar vienetinė darbo užmokesčio sistema. Ką geriausia pasirinkti?
 4. Priedas ar premija? Kada galima neskirti ar sumažinti premiją?
 5. Pagrindiniai mėnesio algų skaičiavimo principai. Kuo skiriasi vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimas?
 6. Kaip darbo apmokėjimo sistemos prievolę paversti nauda įmonei? Papildomos naudos. Apmokestinimas (skaičiuoklės pavyzdžiu) – gyventojų pajamų mokestis, valstybinio socialinio draudimo įmokos, pelno mokestis.
 7. Motyvacinių priemonių įvairovė ir apmokestinimas. Pagrindiniai principai. Kokie mokesčiai taikomi motyvacinėms priemonėms – GPM, „Sodros“ įmokos, ar priskiriama leidžiamiems atskaitymams apskaičiuojant pelno mokestį? Kada galima neskaičiuoti mokesčių? VMI ir VDI požiūris.
 8. Darbo krūvio paskirstymo principai. Techninio darbo efektyvinimas. Atsakomybės ribų nustatymas ir pasidalijimas. Galimybė konkuruoti su kitomis įmonėmis. Kvalifikacijos kėlimo galimybės ir skatinimas. Inovacijos.
 9. Aptartų ir taikomų priemonių įgyvendinimas ir aprašymas įmonėje – darbo apmokėjimo sistemoje. Buhalterinės apskaitos programos konfigūravimas keičiant apmokėjimo sistemą ir diegiant naujas motyvacines priemones.

Lektorė Aistė Mažeikienė. Nepiniginė motyvacija ir naudos žmonėms – ką verta žinoti?

 1. Kokiais atvejais atlygis nepakankamai motyvuoja?
 2. Kokia yra piniginių priedų skyrimo rizika?
 3. Kodėl kalbėjimas apie atlyginimą turėtų būti TABU sąraše?
 4. Naudos, kurios nekainuoja pinigų, bet reikalauja kūrybiškumo, laiko ir energijos. Kaip sužinoti, ką vertina mūsų darbuotojai?
 5. Motyvuojančių klausimų kolekcija: ką vertini iš to, ką turi ir kiti.
 6. Įkvepiantys kitų organizacijų pavyzdžiai. Ką galime taikyti?
 7. „Dirbti – smagu?“ („Žuvies“ filosofijos principai ir kiti organizacijų pavyzdžiai)
 8. Kiek kainuoja empatija?
 9. Ką galime padaryti, kad padidintume savo ir kolegų motyvaciją patys, šalia apčiuopiamų naudų? Veiksmų planas: ką atliksime po seminaro savo organizacijoje / padalinyje?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Aistė Mažeikienė

Organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 23 metų mokymų ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir „galvų medžioklėse“, nuolat dirba su žmonėmis, kurie turi maksimaliai valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, pagalbos tarnybų operatorių iki verslo įmonių atstovų. Taip pat Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė dėsto „Bendravimo psichologijos“, „Teisės psichologijos“, „Privačios detektyvinės veiklos“, „Juridinės retorikos“ ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

Dovana!

Kiekvienas seminaro dalyvis dovanų gaus papildomų naudų darbuotojui apskaičiavimo ir apmokestinimo skaičiuoklę. Su šia skaičiuokle galėsite apskaičiuoti naudos darbuotojui dydį ir išlaidas darbdaviui, pasirinkę iš 26 galimų naudų variantų!

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-15:45 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Informacija dalyviams, dalyvaujantiems auditoriniuose seminaruose

 

 1. Veido apsaugos priemonės yra rekomenduojamos.
 2. Jeigu mokymų dieną Jums pasireikš karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ūmūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) prašome nevykti į mokymų vietą ir juose dalyvauti nuotoliniu būdu.

Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

Tęsti mokymų paiešką: