Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Apskaitos ir mokesčių duomenys SAF-T rinkmenoje: kylančios problemos ir galimos rizikos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 75€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

 

Darbo su klientais praktika rodo, kad už bendrovių apskaitą atsakingiems darbuotojams kyla daugybė klausimų dėl apskaitos duomenų teikimo SAF-T rinkmenoje. Siekiant užtikrinti teisingą duomenų, kurie privalo būti atvaizduojami SAF-T rinkmenoje, pateikimą, aptarsime SAF-T rinkmenos tikslus ir duomenų struktūrą, identifikuosime rinkmenos rengimo metu kylančias problemas, susipažinsite su SAF-T I skyriaus klasifikatoriaus pakeitimais įsigaliojusiais 2020-11-01. Kartu pakalbėsime apie mokesčių administratoriaus galimybes SAF-T rinkmenos pagalba nustatyti galimus PVM, pelno mokesčio bei kitus pažeidimus. Taip pat sužinosite apie bendrovėms kylančias rizikas bei teisės aktuose numatytą atsakomybę už šio reikalavimo nevykdymą ar netinkamą vykdymą. Pagal galimybes, diskutuosime Jums kylančiais klausimais, kuriuos galėsite užduoti tiek seminaro metu, tiek ir po jo.

VMI planuoja atlikti 4 000 patikrinimų per metus, kurių metu prašys pateikti SAF-T rinkmeną. Vertinant SAF-T struktūros kompleksiškumą ir tai, kad duomenys rinkmenoje į i.SAF-T posistemį turėtų būti įkelti per tikrai labai trumpą 10 dienų terminą, yra būtina SAF-T reikalavimui ruoštis iš anksto ir turėti pasirengus kokybišką rinkmeną. SAF-T reikalavimo nevykdymas ar netinkamas vykdymas užtraukia administracinę atsakomybę. Be to, kyla rizika netekti patikimo mokesčių mokėtojo statuso.

Temos

 1. SAF-T rinkmenos tikslai ir duomenų struktūra:
  • Teisinis reglamentavimas;
  • SAF-T tikslai ir nauda;
  • Duomenų struktūra;
  • Prievolė būti pasirengus teikti SAF-T.
 2. Rinkmenos rengimo metu kylančių problemos, jų identifikavimas:
  • Tinkamo sprendimo pasirengti rinkmeną paieška;
  • Tam tikrų duomenų teikimas rinkmenoje (privalomi / neprivalomi elementai);
  • Rinkmenos integralumas (duomenų ryšiai);
  • Įvairių situacijų sprendimas.
 3. Mokesčių administratoriaus galimybės SAF-T rinkmenos pagalba nustatyti galimus PVM, pelno mokesčio bei kitus pažeidimus.
 4. Kylančios rizikos bei atsakomybė už reikalavimų nevykdymą ar netinkamą vykdymą.
 5. Taip pat diskutuosime Jums kylančiais klausimais, kuriuos galėsite užduoti tiek seminaro metu, tiek ir po jo.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Pociūnienė

Milda specializuojasi ir konsultuoja klientus SAF-T ir netiesioginių mokesčių klausimais tarptautinėje profesinių paslaugų bendrovėje EY. Baigusi bakalauro bei magistro studijas Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete Milda, visų pirma, įgūdžius tobulino dirbdama transporto ir logistikos srityje, o prieš penkerius metus prisijungė prie mokesčių komandos EY. Kartu su kitais mokesčių srities ekspertais Milda pataria klientams kaip teisingai vykdyti mokestines prievoles, kad būtų užtikrintas tiek mokestinių rizikų valdymas, tiek ir sutaupytos reikšmingos mokamų mokesčių sumos. Milda turi patirties mokestinių prievolių vykdymo srityje, pradedant nuo mokesčių planavimo, apskaitos ir deklaravimo iki mokestinių ginčų sprendimų. Atsižvelgdama į šios dienos mokesčių aktualijas bei mokesčių administratoriaus keliamus reikalavimus, mokymų metu Milda trumpai pristato esminius teorinius temos aspektus, kartu pateikdama ir šiuo metu aktualius praktinius pavyzdžius. Tokiu būdu klausytojas ne tik aiškiai supranta temos problematiką ir galimas rizikas, bet ir geba pritaikyti šias žinias grįžęs į darbą praktikoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.