This block has no preview;
Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Aplinkosauga: monitoringas, prievolės ir atsakomybė

  • Trukmė: 15 – 56 ak. val.
  • Kaina: 290 – 970 € (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. stiprinti savo kompetencijas ir įgūdžius aplinkosaugos mokymų cikle, kurį sudaro net 8 seminarai.

Aplinkosauga – vis didesnio politinio ir visuomenės dėmesio sulaukianti sritis. Valstybės investicijos, skatinančios verslo sąmoningumą, padeda siekti tiek didesnio žaliosios energijos vartojimo, tiek aplinkos taršos mažinimo. Tačiau ar išties taip paprasta pasinaudoti investicijomis ir kontroliuoti įmonės taršą, valdyti rizikas? Deja, atsakymas šiuo metu yra „ne“. Lietuvoje taršos reguliavimas – viena opiausių problemų. Griežtėjantys bei nuolat kintantys įstatymai, griežtos baudos už aplinkos apsaugos pažeidimus, Europos Sąjungos diktuojami nauji taršos reikalavimai, GPAIS prievolė, nuolatinis veiklos monitoringas – tai tik dalis to, kuo turi vadovautis verslas.

Greičiausiai Jums visa tai žinoma, tačiau sudėtinga ir painu. Tad kokius pirmus žingsnius turi žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Darbas GPAIS aplinkoje: praktinės situacijos ir rekomendacijos 

Nors esate pažengęs GPAIS naudotojas, tačiau pastebite, kad dirbant su GPAIS reikalingi papildomi praktiniai įgūdžiai? Net ir daug patirties turintis specialistas nėra užtikrintas, kad dėl tam tikrų GPAIS funkcionalumo klaidų ir trūkumų, į sistemą sukelti duomenys bus tikslūs, perkelti pilna apimtimi bei tinkamai interpretuoti. Galbūt vesdami apskaitas GPAIS susiduriate su minėtomis problemomis, o gal dar tik susipažįstate su GPAIS? Visais atvejais maloniai kviečiame dalyvauti šiame visapusiškai naudingame seminare.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


2. PAV – procesas ir pasiruošimas aplinkosauginiams patikrinimams

Seminare glaustai apžvelgsime planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo (PAV) proceso žingsnius. Patarsime, į ką reikėtų atsižvelgti planuojant ūkinę veiklą bei siekiant sumažinti riziką, kad planuojama ūkinė veikla nebūtų įvertinta kaip neleistina. Pasidalinsime svarbiausiomis įžvalgomis ir patarimais, ką svarbiausia reikia žinoti apie aplinkosauginius patikrinimus.

Standartinė kaina: 95 € (+ PVM)


3. Taršos mokesčių ir kontrolės naujovės nuo 2021 m.

Seminare patarsime, kaip užtikrinti nepertraukiamą ūkinės veiklos vykdymą, išvengiant priverstinio veiklos sustabdymo. Apžvelgsime, kiek kartų didėja mokesčiai už nuslėptą į aplinką išmestų teršalų kiekį, pakuotes bei apmokestinamuosius gaminius, analizuosime, kokie nauji taršos mokesčiai gresia žemdirbiams, pasvarstysime, ar baudos iki 50 000 eurų sumažins taršą. Ko tikėtis – taršos mažėjimo ar didesnės korupcijos rizikos?

Standartinė kaina: 85 € (+ PVM)


4. Reikalavimai pavojingųjų atliekų tvarkymui

Seminaro metu sužinosite visą svarbiausią ir naujausią informaciją apie teisinius reikalavimus pavojingųjų atliekų, įskaitant eksploatuoti netinkamas transporto priemones, tvarkymui. Aptarsime tvarkytojams dažniausiai kylančias problemas bei pateiksime galimus jų sprendimų būdus.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


5. Naujausi reikalavimai oro dulkėtumui mažinti

Seminaro metu pateiksime naujausią ir svarbiausią teisinę informaciją, aktualią oro teršėjams. Aptarsime, kada oro teršalų išmetimui į aplinkos orą privalomi Leidimai bei kada tokius teršalus privaloma inventorizuoti, vykdyti jų monitoringą, apskaityti ar deklaruoti. Patarsime, kaip užtikrinti nepertraukiamą ūkinės veiklos vykdymą, išvengiant priverstinių veiklos sustabdymų.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


6. Praktiniai kursai: efektyvus darbas su GPAIS sistema

Dirbant su GPAIS reikalingi papildomi techniniai įgūdžiai, net ir daug patirties turintis specialistas nėra užtikrintas, kad dėl tam tikrų funkcionalumo klaidų ir trūkumų sistema sukeltus duomenis interpretuoja tinkamai ar perkelia pilna apimtimi. Šiuose kursuose trumpai aptarę teisės aktų reikalavimus kiekvienai GPAIS apskaitos sričiai, „nersime“ į detalų GPAIS techninių ypatumų pristatymą, pradedantiesiems papasakosime viską nuo registracijos GPAIS iki sėkmingo metinės ataskaitos pateikimo, o pažengusiems – kaip darbą su GPAIS padaryti efektyvesnį.

Standartinė kaina: 260 €


7. Pakuočių apskaita GPAIS – nuo apskaitos principų iki aktualių naujienų

Kviečiame Jus į seminarą, kurio metu aptarsime pakuočių gamintojų ir importuotojų pareigas, papasakosime kaip teisingai vesti pakuočių apskaitą GPAIS, kaip joje užfiksuoti savoms reikmėms sunaudotą pakuotę, daugkartinę pakuotę, ką daryti neįgyvendinus atliekų tvarkymo užduočių ir kaip teisingai užpildyti mokesčių deklaraciją už taršą pakuotės atliekomis. Aptarsime dažniausiai kylančias problemas ir rekomenduosime kaip jų išvengti, supažindinsime su naujausiais teisės aktų pakeitimais.

Standartinė kaina: 100-120 € (+ PVM)


8. Cheminės medžiagos ir mišiniai – naudojimas ir atliekų susidarymo apskaita

Naudojate, platinate, importuojate, eksportuojate chemines medžiagas ir mišinius? Esate autoservisas, spaustuvė, cheminių medžiagų platintojas, atliekate statybų bei apdailos darbus? Girdėjote apie AIVIKS sistemą? Eksploatuojate tirpiklius naudojantį įrenginį? Galbūt tiksliai nežinote, kokios Jūsų pareigos pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus? Seminaro metu aptarsime, kada reikia rengti cheminių medžiagų ir mišinių suvestines bei teikti ataskaitas.

Standartinė kaina: 100-120 € (+ PVM)

 


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.