Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Mokymų ciklai.

Aplinkosauga: monitoringas, mokesčiai ir atsakomybė

  • Trukmė: Mokymų ciklas
  • Kaina: Individualų pasiūlymą pateiks vadybininkas

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia stiprinti savo kompetencijas ir įgūdžius aplinkosaugos mokymų cikle.

Aplinkosauga – vis didesnio politinio ir visuomenės dėmesio sulaukianti sritis. Valstybės investicijos, skatinančios verslo sąmoningumą, padeda siekti tiek didesnio žaliosios energijos vartojimo, tiek aplinkos taršos mažinimo. Tačiau ar išties taip paprasta pasinaudoti investicijomis ir kontroliuoti įmonės taršą, valdyti rizikas? Deja, atsakymas šiuo metu yra „ne“. Lietuvoje taršos reguliavimas – viena opiausių problemų. Griežtėjantys bei nuolat kintantys įstatymai, griežtos baudos už aplinkos apsaugos pažeidimus, Europos Sąjungos diktuojami nauji taršos reikalavimai, GPAIS prievolė, nuolatinis veiklos monitoringas – tai tik dalis to, kuo turi vadovautis verslas.

Greičiausiai Jums visa tai žinoma, tačiau sudėtinga ir painu. Tad kokius pirmus žingsnius turi žengti norintys tobulėti?

MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.