Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Administracinė ir kanceliarinė kalba

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
   
 • Organizacijos bilietas! Dalyvaukite mokymuose 5, o mokėkite tik už 3!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

APIE SEMINARĄ

Kalba yra kiekvieno iš mūsų tapatybės dalis. Kuo sąmoningesnis, atsakingesnis bus kalbos vartotojas – tuo brandesnė bus bendrinė lietuvių kalba.

Seminaro metu aptarsime vieno iš bendrinės kalbos sluoksnio – administracinės kalbos – vartojimo ypatybes, dažniausiai pasitaikančius netikslumus. Daugiausia dėmesio skirsime rašto kalbai: leksikai, morfologijai, sintaksei, tačiau nepamiršime ir sakytinės kalbos, nes administracinė kalba be kanceliarinės raštų kalbos apima ir šnekamąją šios srities kalbą.

Kartais neteisingai manoma, kad svarbu tik taisyklingai rašyti lietuvių kalba, tačiau nė kiek ne mažiau svarbu ir taisyklingai tarti, ypač jei reikia kalbėti viešai. Nuo to neretai priklauso bendradarbių, partnerių požiūris apie Jus, apie Jūsų kvalifikaciją.

Šiuolaikiniam žmogui reikia nuolat atnaujinti žinias, kelti aukštus reikalavimus kuriamam turiniui, kad jis būtų ne tik tikslus, taisyklingas, bet ir įtaigus.

 

Seminaro metu aptarsime vieno iš bendrinės kalbos sluoksnio – administracinės kalbos – vartojimo ypatybes, dažniausiai pasitaikančias negeroves. Daugiausia dėmesio skirsime rašto kalbai: leksikai morfologijai, sintaksei, tačiau nepamiršime ir sakytinės kalbos.

TEMOS

 1. Kalbos normos. Norminimo kriterijai.
 2. Sakytinė kalba:
  • Fonetika;
  • Kirčiavimas.
 3. Rašytinė kalba:
  • Leksika;
  • Morfologija;
  • Sintaksė.

ŽINIOMIS DALINASI

Silvija Masalskienė

Humanitarinių mokslų (filologijos) ir socialinių mokslų (teisės) magistrė. Pagrindinė lektorės darbo sritis – administracinė ir kanceliarinė kalba. S. Masalskienė 15 metų dėsto kalbos kultūrą ir specialybės kalbą aukštosiose mokyklose, yra parengusi mokomųjų leidinių bei elektroninių studijų modulį. Lektorė įvairiuose mokymo centruose, valstybinėse institucijose, verslo įmonėse veda seminarus bei mokymus, konsultuoja specialistus individualiai. Mokymų metu dalyvius visada skatina būti aktyvius, diskutuoti, pasidalinti savo patirtimi; nagrinėja praktines darbo metu pasitaikančias problemas; stengiasi atsakyti į klausytojams aktualius klausimus, patarti.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-14:45 Seminaro trukmė
08:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka

Papildoma informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden