Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

2023 m. finansinių ataskaitų sudarymas labai mažose ir mažose įmonėse (UAB,MB), pelno mokesčio deklaravimo ir pelno skirstymo akcininkams iššūkiai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Seminaras skirtas ribotos civilinės atsakomybės pelno siekiantiems juridiniams asmenims (UAB, MB), kurios apskaitą tvarko pagal verslo apskaitos standartų reikalavimus.

Atkreipiame dėmesį, jog AVNT tęsia finansinių ataskaitų kokybės stebėseną. Vasario pradžioje buvo paskelbtos naujos finansinių ataskaitų kokybės stebėsenos gairės, kuriomis bus vadovaujamasi, tikrinant finansines ataskaitas už 2023-iuosius metus. AVNT akiratyje atsidurs labai platus ratas juridinių asmenų: bus atliekama mažų uždarųjų akcinių bendrovių (UAB), kurių veikla yra apdirbamoji gamyba, statyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba, įmonių finansinių ataskaitų stebėsena.

Seminaro tikslas – padėti sudaryti 2023 m. finansinių ataskaitų rinkinį labai mažoms ir mažoms įmonėms.

Seminare bus pateikiami praktiniai pavyzdžiai bei patarimai, kaip parengti teisingas ir kokybiškas finansines ataskaitas. Seminaro metu bus aptartos ir dažniausiai praktikoje pasitaikančios klaidos sudarant finansinių ataskaitų rinkinius. Taip pat bus paliestas ir pelno mokesčio klausimas: tarifai, deklaracijos pildymas, dažnai pasitaikančios pelno mokesčio deklaravimo klaidos.

Temos

 1. Pagrindinės finansinių metų užbaigimo procedūros, prieš sudarant finansinių ataskaitų rinkinį.
 2. Finansinių ataskaitų ruošimo, tvirtinimo ir pateikimo juridinių asmenų registrui eiliškumas.
 3. Įmonių grupės pagal LR įmonių atskaitomybės įstatymą ir koks rinkinys turi būti sudaromas.
 4. Balanso, pelno (nuostolių) ataskaitos ir aiškinamojo rašto sudarymas pagal visus VAS.
 5. Balanso, pelno (nuostolių) ataskaitos ir aiškinamojo rašto sudarymas MB, pagal 38-ąjį VAS.
 6. Dažniausiai pasitaikančios klaidos, sudarant finansinių ataskaitų rinkinius.
 7. Sprendimas dėl pelno skirstymo: kas turi būti pateikiama, pasitaikančios klaidos, per kiek laiko dividendus reikia išmokėti.
 8. Auditas – kada jis privalomas.
 9. Pelno mokesčio apskaičiavimas ir deklaravimas: tarifai, neapmokestinamosios pajamos, neleidžiami atskaitymai, deklaracijos pildymas.

ŽINIOMIS DALINASI

Kristina Ramonaitė

Kristina Ramonaitė yra audito įmonės „Audifina“ apskaitos ir mokesčių projektų vadovė, kuri šioje srityje dirba jau 15 metų. Savo profesinį kelią pradėjo VMI Operatyvios kontrolės skyriuje, vėliau pradėjo dirbti audito įmonėse. Kaip sako pati Kristina – ji praktikė, tad jos tikslas mokymų metų perteikti praktines, o ne teorines žinias, kurių bagažą jau turi sukaupusi, tad norinti jomis pasidalinti. 50 proc. savo darbo laiko lektorė skiria buhalterių konsultavimui ir pagalbai kasdieniniuose darbuose, kitą 50 proc. –  atlikdama finansinius ir mokestinius patikrinimus bei teikdama konsultacijas išorės klientams.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.