Biosistema

Apie seminarą

Ekonomika žengia į recesiją, kaštų optimizavimas tampa kiekvieno vadovo rūpesčiu. Susitikimo metu aplinkosauginę dokumentaciją rengiančios ir konsultuojančios įmonės UAB BIOSISTEMA vadovas pasidalins patarimais, padėsiančiais sutaupyti ir efektyviau valdyti rizikas:

  • Taršos mokestis = EKONOMINĖ SANKCIJA. Jį mokėti-BRANGIAUSIAS būdas vykdyti pareigas, kaip to nedaryti?;
  • Kodėl 9 iš 10 aplinkosaugos mokymų dalyvių BUHALTERIAI, kur pralošiama?
  • GPAIS tema sudaro TIK 52 iš 201 užduodamų klausimų per aplinkosauginius patikrinimus… Ar tikrai esate pasiruošę suvaldyti rizikas?

Šis seminaras aktualus įmonių vadovams, kurie sąžiningai susimoka buhalterių apskaičiuotus taršos mokesčius, bet nebenori to daryti kitais metais. Taršos mokesčiai yra vieninteliai mokesčiai, kurių valstybė nenori surinkti, apie visa tai ir pakalbėsime.

Papildoma informacija!

Mokymai vyks liepos 13 d. nuotoliu būdu per ZOOM platformą. Prisijungimus prie mokymų išsiųsime liepos 12 d. į registracijos metu nurodytą el. paštą.

Mokymų trukmė: 13:00-13:45 val.

Registracija

2023-07-13 dienos mokymai „Vadovas – vadovams: kodėl nereikia mokėti taršos mokesčių?“

Žiniomis dalinasi

Povilas Baltusevičius

Nuo 2013 m. konsultacinės įmonės UAB „BIOSISTEMA“ vadovas. Turi trylikos metų patirtį konsultuojant verslą aplinkosauginių problemų sprendimo klausimais. Nuo 2010 m. veda mokymus verslui įvairiomis aplinkosauginėmis temomis. Baigė Vilniaus universiteto ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas bei įgijo Mykolo Romerio aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

MOKYMŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-13:45 Mokymų trukmė
12:00-13:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
1 ak. val.