COUNTLINE bendradarbiaudama su e. komercijos sprendimus verslui siūlančia įmone 1StopVAT kviečia dalyvauti 4 webinarų cikle, kuriame bus aptariamos šios temos:

 

COUNTLINE jau daugiau nei 20 metų rengia praktinius mokymus apskaitos, mokesčių, vadybos, personalo valdymo ir kitų organizacijos valdymo sričių profesionalams. Mes tikime, kad svarbiausias profesionalo poreikis yra nuolatinis mokymasis, o mokytis efektyviausia, kai profesionalai dalijasi praktinėmis žiniomis ir patirtimi.

1StopVAT yra sparčiai augantis mokesčių startuolis, kuris vienija didelę ekspertų komandą. Įmonės siūlomi inovatyvūs sprendimai e. komercijos verslui padeda išspręsti ne tik kasdienius, bet ir sudėtingiausius PVM klausimus, bei užtikrina, kad klientai atitiktų visus su PVM reguliavimu susijusius reikalavimus daugelyje pasaulio šalių. Šiandien 1StopVAT pasitiki daugiau nei 500 klientų, kurie žino, kad patyrę 1StopVAT specialistai padeda perprasti tarptautines mokesčių sutartis, ES direktyvas, skirtingų šalių teisės aktus bei įveikia visus tarptautinio apmokestinimo iššūkius.

Šis seminaras aktualus įmonėms ar asmenims, kurios vykdo arba planuoja vykdyti el. prekybos veiklą.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Užsiregistravusiems dalyviams, 1 dieną prieš mokymus, į nurodytą el. paštą atsiųsime prisijungimo nuorodą ir instrukciją dėl prisijungimo.

Apie mokymus

Seminaro metu apžvelgsime, ko nederėtų pamiršti prieš pradedant prekybą Amazon platformoje. Kurie sprendimai gali turėti lemiamos įtakos mokestinėms prievolėms? Taip pat nagrinėsime DAC-7 direktyvos įtaka Amazon pardavėjams.

  1. Ko nepraleisti prieš startuojant?
  2. Amazon platformos nustatymai, galintys nulemti mokestines prievoles.
  3. DAC-7 įtaka verslui, veikiančiam per platformas.

Registracija

2023-02-10 dienos mokymai „Amazon platformos mokesčiai nuo A iki Z“

Žiniomis dalinasi

Rūta Švobienė

Rūta Švobienė yra tarptautinio apmokestinimo ekspertė bei mokesčių paslaugas teikiančio startuolio 1StopVAT procesų vadovė, sukaupusi didelę patirtį konsultuojant sėkmingiausias Lietuvos ir užsienio įmones. Specializuojasi nuotolinės prekybos ir skaitmeninės prekybos (skaitmeninis turinys, SaaS) srityse. Rūtos ekspertizė netiesioginių mokesčių srityje apima Europos, JAV, Kanados ir Azijos rinkas.

MOKYMŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:00 Mokymų trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
Mokymai trunka 1 val.