Kodėl mums reikalingi personalo veiklos vertinimo rodikliai (KPI)?

Publikuota: 2021-09-22

Registracija į seminarą „Personalo veiklos vertinimo rodikliai (KPI)”

 

 

Veiklos vertinimo rodikliai (KPI) yra kiekybiškai išmatuojama priemonė, naudojama įvertinti, kiek efektyviai įmonė pasiekia pagrindinių verslo tikslų. Tai nereiškia, kad viskas, ką galite išmatuoti, yra personalo veiklos KPI. Tik metrika, kuri turi tiesioginį ryšį su organizacijos strategija, gali būti vadinama personalo veiklos vertinimo rodikliu (KPI).

 

Personalo KPI svarba

Visi žinome: ką matuoji, į tai sutelki dėmesį ir gali valdyti. Įmonių vadovai supranta, kad jų organizacijos svarbiausių veiklų matavimo sistema stipriai veikia visų grandžių vadovų ir darbuotojų elgesį:

KPI stiprina darbuotojų moralę;

KPI palaiko ir daro įtaką verslo tikslams;

KPI skatina asmeninį augimą;

KPI yra labai svarbūs veiklos valdymui.

 

Atsirinkite savo personalo metrikas

Pagrindiniai personalo veiklos vertinimo rodikliai (HR KPI) yra personalo metrika, kuri naudojama norint pamatyti, kaip personalas prisideda prie organizacijos sėkmės. Norint pasiekti geriausią įmonės personalo veiklos rezultatą, būtina tinkamai nustatyti Jūsų organizacijai svarbiausius išmatuojamus personalo veiklos vertinimo rodiklius ir reguliariai juos vertinti įmonės strategijos ir tikslų kontekste.

Kokie yra personalo veiklos vertinimo rodikliai ir kaip atsirinkti Jums svarbiausius, kalbėsime seminare „Personalo veiklos vertinimo rodikliai (KPI)“.

 

Registracija į seminarą „Personalo veiklos vertinimo rodikliai (KPI)”.