Atostogų rūšių pagal DK skaičiuoklė

Countline komanda sukūrė informacinę lentelę Excel formatu, kurios pagalba dirbantieji gali sužinoti kiek ir kokios rūšies atostogų jiems priklauso, ar jos yra apmokamos ar neapmokamos, atsižvelgiant į atostogų rūšį, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Darbo kodeksu.

Lentelėje galite rinktis iš 4-ių atostogų rūšių:

  • Kasmetinės atostogos – laisvas nuo darbo laikas, suteikiamas darbuotojui pailsėti ir darbingumui susigrąžinti, mokant jam atostoginius. Kasmetinių atostogų laikas gali būti ilgesnis atsižvelgiant į ypatingą darbų pobūdį.
  • Vienkartinės atostogos – suteikiamos pasikeitus darbuotojo šeiminei padėčiai, t.y. nėštumo ir gimdymo atveju, bei vaikui prižiūrėti.
  • Papildomos atostogos – suteikiamos darbuotojams auginantiems vaikus.
  • Nemokamos atostogos – suteikiamos darbuotojams dėl asmeninių priežaščių, mokymosi, savišvietos, sveikatos būklės ar kitais Darbo kodekso numatytais atvejais.

Excel lentelėje pateikiamos 5-ios darbuotojų kategorijos:

  1. Dirbantieji
  2. Mokytojai / Švietimas
  3. Sveikata / socialinė priežiūra
  4. Aviacija ir pilotai
  5. Jūrininkai ir žvejai

Pasirinkus kategoriją, kuriai priklausote, atitinkamai turite pasirinkti ar domina apmokamos/ neapmokamos atostogos. Taip pat svarbu nepamiršti, kad kasmetinės atostogos gali būti ilgesnės atsižvelgiant į darbo stažą, todėl pasirinkę kiek metų dirbate toje pačioje įmonėje, sužinosite kiek papildomų atostogų dienų gausite jeigu esate išdirbę daugiau nei 10 metų.

Lentelėje taip pat yra išskirti ir specifiniai atvejai, tokie kaip: darbuotojai auginantys neįgalų vaiką, nepilnamečiai darbuotojai ir kt. Jeigu specifiniai atvejai Jums neaktualūs, pasirinkimo skiltį palikite tuščią.

Atostogų rūšių pagal DK skaičiuoklės kaina: 30 Eur (su PVM)

Užsakyti