Virtualios buhalterių Kalėdos – įžiebkime žinių žvaigždę kartu!

Netradicinius metus lydi ir netradicinis būdas pasitikti šventes, tad, mieli profesionalai, kviečiame Jus į Countline organizuojamą mokslo šventę – renginį – Virtualios Buhalterių Kalėdos – įžiebkime žinių žvaigždę kartu!

Susitikime jau gruodžio 22 d., kur Jūsų lauks Countline lektoriai – Artūras Kapitanovas, Jurgita Navikienė, Roma Puišienė, Vilius Mačiulaitis, Ugnė Juodytė bei šventę užbaikime kartu su „Protų Kovos“ vadovo Roberto Petrausko protmūšiu!

Susitiksime atšvęsti švenčių kartu?

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden
09:30–10:00
Registracija
10:00 – 10:45
Roma Puišienė

R. Puišienė

Kaip įveikti, atrodytų neįmanomas kliūtis tam, kad su šypsena kirstumėte finišo liniją kaip nugalėtojai!

10:45 – 11:30
Artūras Kapitanovas

A. Kapitanovas

Mokesčių administravimo reguliavimo pasikeitimai nuo 2021 m.: ką svarbu žinoti?

11:30 – 12:00
Vilius Mačiulaitis

V. Mačiulaitis

Nuotolinio darbo organizavimo iššūkiai ir praktiniai patarimai

12:00-12:30
Pietų pertrauka
12:30-13:15
Jurgita Navikienė

J. Navikienė

Darbo užmokestis 2021 m.: naujovės ir darbo užmokesčio apskaičiavimas bei apmokestinimas metų sandūroje?

13:15-13:45
Ugnė Juodytė

U. Juodytė

Tipologija – kaip pažinti save ir kitus (DiSC)

13:45-15:00
Robertas Petrauskas

R. Petrauskas

Proto mankšta su Robertu Petrausku!

Sveiki, esu Robertas Petrauskas. Kažkam krepšinio komentatorius, kažkam istorinių knygų autorius, kažkam „Tūkstantmečio vaikų” vedėjas. Bet greta visų šių man svarbių dalykų, jau daug metų gyvena „Protų kovų” žaidimai, kurių lygą įkūriau daugiau kaip prieš dešimt metų. Per tą laiką surengėme daugybę žaidimų ir čempionatų pačioms skirtingiausios auditorijoms – nuo penktokų iki senjorų senelių namuose. Nes žaisti gali visi. Žaidimas – tai kaip gyvenimas ir man atrodo, kad kai mes žaidžiame įsitraukę ir pamiršę visa kita, tada iš tiesų gyvename. Ir esame tikri, tokie kokie esame: azartiški, kovojantys, mokantys gerbti varžovą, besimokantys iš pralaimėjimų ir kažkurią akimirką suvokiantys, kad svarbiausias dalykas nėra rezultatas – svarbiausia, pats žaidimas ir bendrystė su visais kurie jame kartu. Visi žino, kad mankšta padeda kūnui, bet lygiai taip pat ji reikalinga mūsų protams. Ir tuo pačiu, kai žaidimas priverčia pamiršti visus rūpesčius, tai tarsi smegenų joga. Taigi, kviečiu jus į protų mankštą ir jau laukiu mūsų susitikimo. Bus smagu. 

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Specialus pasiūlymas!  Dalyvaujant dviem atstovams iš tos pačios įmonės antram dalyviui taikoma  20 Eur + PVM nuolaida. Bilietas visiems įmonės darbuotojams – 180 Eur + PVM.

Renginio INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:00 Renginio trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-12:30 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.