Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Vekseliai: teisinis reglamentavimas, ypatumai ir aktuali teismų praktika

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Vekselis – vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo be sąlygų įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui pats arba įsako tai padaryti kitam. Iš esmės, vekselis dėl savo specialiųjų savybių, laikomas viena paprasčiausių prievolių įvykdymo užtikrinimo priemonių. Nepaisant to, jog vekselis yra vieno puslapio apimties vertybinis popierius, kuris reglamentuojamas vieninteliu teisės aktu – Lietuvos Respublikos įsakomųjų ir paprastųjų vekselių įstatymu –  praktikoje vekselio turėtojai ir/ar davėjai dažnai susiduria su praktinėmis problemomis, o teismuose kiekvienais metais išnagrinėjama bent jau 100 teisminių ginčų, susijusių su vekseliais.

Atsižvelgiant į tai, jog vekseliai tiesiogiai yra susiję su pinigais, akivaizdu, jog kiekvienas vekselio turėtojas yra suinteresuotas, jog skolininko išduotas vekselis atitiktų visus įstatyme įtvirtintus privalomuosius rekvizitus, o skolininkui laiku nesumokėjus – vekselio pateikimas apmokėjimui būtų atliktas griežtai vadovaujantis teisės aktuose įtvirtinta tvarka.

Tačiau kas nutinka, jeigu praleidžiamas vekselio apmokėjimo terminas? Jeigu sandoris, kurio tinkamą įvykdymą užtikrina vekselis, panaikinamas (pripažįstamas negaliojančiu)? Kaip apsiginti teismuose, jeigu skolininkas kreipiasi į teismą dėl vekselio pripažinimo negaliojančiu? Kam, kada ir kokius dokumentus reikia pateikti norint išsiimti vykdomąjį raštą pagal vekselį? Kas nutinka to neįvykdžius įstatyme nustatytu terminu?

Į visus šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus bus atsakyta mokymų metu, kuomet bus pasakojama apie vekselių rūšis, privalomuosius vekselių rekvizitus, vekselių formos ypatumus, vekselių perleidimą, kt., bei pristatoma aktuali teismų praktika.

Temos

 1. Vekselio samprata ir teisinis reglamentavimas;
 2. Vekselių rūšys;
 3. Vekselio perleidimas;
 4. Vekselių forma;
 5. Privalomieji vekselių rekvizitai;
 6. Aktuali teismų praktika;

ŽINIOMIS DALINASI

Lukas Vitauskas

Advokatas Lukas Vitauskas teisines paslaugas, apimančias tiek atstovavimą teismuose ir kitose institucijose, tiek konsultacijas, verslo subjektams teikia daugiau nei 8 metus. Advokatas yra sukaupęs reikšmingos patirties bankroto bei restruktūrizavimo bylose, komerciniuose ginčuose, finansiniuose sandoriuose. Lukas Vitauskas specializuojasi teisminiuose verslo ginčuose, todėl puikiai išmano tiek teisminių ginčų specifiką, tiek ginčų sprendimą alternatyviais ginčų sprendimo būdais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Trukmė
08:30-09:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden