Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

TFAS aktualijos, pakeitimai ir patobulinimai 2023-2024 metais

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 7 ak. val.
    Kaina: 140€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Europos Komisija paskelbė savo 2024 m. darbo programą, kurioje pateikiamas veiksmų, kurių ji imsis ateinančiais metais, sąrašas. 2024 m. Komisija, be kitų sričių, daug dėmesio skirs įmonių ataskaitų teikimo naštos mažinimui. Taip pat, JK Finansinės atskaitomybės taryba, apžvelgdama 2022-2023 m. finansines ataskaitas, aprašė rastas klaidas ir atskleidė savo lūkesčius ateinančiam ataskaitų teikimo sezonui.

Temos

 1. Kasmetiniai TFAS patobulinimai.
 2. TAS-21 “Užsienio valiutos kurso pasikeitimo įtaka” pakeitimai;
 3. TAS-12 „Pelno mokesčiai“ pakeitimas, susijęs su visuotiniu minimalaus tarptautinių subjektų grupių apmokestinimo lygio užtikrinimu.
 4. Kasmetinis TFAS projektas 5 standartų pataisoms: TFAS-1 „Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų taikymas pirmą kartą“, TFAS-7 „Finansinės priemonės. Atskleidimas”, TFAS-9 „Finansinės priemonės” , TFAS-10 „Konsoliduotosios finansinės ataskaitos”, TAS-7 „Pinigų srautų ataskaitos”,
 5. Planuojamas naujas TFAS-18 „Pateikimas ir atskleidimas finansinėse ataskaitose“;
 6. Nauji TFAS: TFAS S1 „Bendrieji su tvarumu susijusios finansinės informacijos atskleidimo reikalavimai“ ir TFAS S2 „Su klimatu susiję atskleidimai“,
 7. Kiti TASV pasiūlymai ir komentarai.

ŽINIOMIS DALINASI

Violeta Alando

VU magistrė, turinti IAB ir IFA diplomus; atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D. Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants. D. Britanija) dėstytoja-konsultantė, TFAS mokymus vedanti nuo 2013 m.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-16:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Bendra informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.