Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Sandorių kainodara praktiškai. Pavyzdžiai ir tik truputis teorijos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Sandorių kainodarai mokesčių administratoriai tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, skiria ypatingą dėmesį: inicijuoja mokestinius patikrinimus, išsamiai tiria bendrovių sandorių kainodarą, o nustatę neatitikimų – priskaičiuoja delspinigius ir skiria baudas taip keičiant mokesčio bazę.

2022-03-31 įsigaliojo įsakymo Nr. VA-106 pakeitimai, kuriais įtvirtinta pareiga mokesčių mokėtojui nedelsiant informuoti mokesčių administratorių apie reikšmingą prašyme nurodytos informacijos ir/ar kritinių prielaidų, pasikeitimą, kad mokesčių administratorius galėtų įvertinti priimto sprendimo tolesnio taikymo pagrįstumą.

Atkreiptinas dėmesys, dėl būsimųjų kontroliuojamųjų sandorių VMI rekomenduoja, kad minėti sandoriai būtų susiję su kainos nustatymu dėl sandorių sudėtingumo, unikalumo, ribotų galimybių rasti palyginamuosius nekontroliuojamuosius sandorius ar kelia pagrįstų abejonių dėl tokių sandorių kainodaros principų nustatymo teisingumo ir patikimumo, taip pat dėl siekimo išvengti dvigubo apmokestinimo.

Seminaras apie sandorių kainodarai tarp susijusių asmenų keliamus reikalavimus, kuriame kalbėsime ne apie teoriją ir teisės aktų reikalavimus, o panagrinėsime praktines situacijas. Nagrinėsime kaip kiekvienoje konkrečioje situacijoje teisingai nustatyti prekės ar paslaugos kainą. Taip pat aptarsime dokumentacijos turinį, ką būtina aprašyti, o kur galime skirti mažiau dėmesio.

 

Temos

  1. Konkretūs pavyzdžiai, kaip teisingai nustatyti sandorių kainas. Prekių pirkimas/pardavimas, paslaugų sandoriai, paskolų sandoriai ir kiti pavyzdžiai.
  2. Dokumentacijos pavyzdys – turinys, esminės dalys ir informacijos šaltiniai, kuriais galima remtis.
  3. Sritys, kurias tikrina VMI ir kur pasitaiko dažniausios klaidos.
  4. Taisyklių pokyčiai pastaraisiais metais.

ŽINIOMIS DALINASI

Donatas Kapitanovas

Asocijuotas partneris tarptautinėje audito bendrovėje EY, taip pat ir licencijuotas auditorius. Donatas specializuojasi tarptautinio apmokestinimo srityje, konsultuoja klientus sandorių kainodaros, dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių taikymo, sandorių struktūrizavimo, mokesčių kaštų mažinimo ir kitais klausimais. Per 14 darbo metų EY ir iš viso 21 metus mokesčių srityje jis sukaupė patirtį dirbant su didžiausiomis Lietuvoje ir pasaulyje veikiančiomis bendrovėmis.

Vaidė Riškutė

Valstybinės mokesčių inspekcijos Didžiųjų mokesčių mokėtojų stebėsenos ir konsultavimo departamento vyresnioji patarėja.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden