Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Psichologinis smurtas darbe: pažink, reaguok, spręsk

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
   
 • Dovana!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

VDI primena, kad pagal Darbo kodekso 30 str. 3 d., kiekvienas darbdavys yra įpareigotas imtis visų būtinų priemonių smurto ir priekabiavimo prevencijai užtikrinti. Tai apima ne tik privalomą informavimą apie smurto ir priekabiavimo prevencijos politiką, bet ir mokymų organizavimą darbuotojams, kad šie galėtų įgyti reikiamų žinių ir įgūdžių psichologinio smurto atpažinimo ir prevencijos srityje.

Psichologinio smurto darbe prevencijos skyriaus vedėja L. Mironovienė akcentuoja, kad pareiga organizuoti darbuotojams minėtus mokymus taikoma visiems darbdaviams, nepriklausomai nuo darbuotojų skaičiaus ir, kad tokie mokymai turėtų būti vykdomi reguliariai ir atnaujinami atsižvelgiant į kintančią situaciją organizacijoje.

Šiuose išskirtinio formato mokymuose – konsultacijoje psichologinio smurto problematika bus nagrinėjama diskusijoje, kurioje  vienu metu dalyvaus trys skirtingų sričių ekspertai:

 • Prof. dr. Mantas Tvarijonavičius nagrinės psichologinio smurto apraiškas ir pasekmes.
 • Advokatė Rūta Globytė, kurios praktikos sritis yra darbo teisė ir darbo ginčai, pateiks teisinį požiūrį.
 • Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) atstovė, Psichologinio smurto darbe prevencijos skyriaus vedėja L. Mironovienė pristatys kontroliuojančios institucijos poziciją.

Diskusijos metu bus nagrinėjami šie klausimai:

 • Psichologinio smurto apraiškos ir pasekmės darbo vietoje.
 • Efektyvūs būdai atpažinti ir užkirsti kelią psichologiniam smurtui.
 • Atvejų analizės ir praktiniai sprendimai iš ekspertų patirties.

Mokymai-konsultacija yra skirti:

 • Organizacijų vadovams;
 • Žmogiškųjų išteklių specialistams;
 • Darbdavio įgaliotiems asmenims;
 • Darbuotojų grupėms, kurie nori išmokti atpažinti psichologinį smurtą ir žinoti, kaip į jį reaguoti – taikomas organizacijos bilietas;
 • Visiems, kam rūpi psichologiškai saugi darbo aplinka.

DOVANA:

Kiekvienas seminaro dalyvis gaus Countline paruoštą „Smurto ir priekabiavimo prevencijos politikos šabloną“ (vertė – 60 Eur).

ŽINIOMIS DALINASI

Liudmila Mironovienė

Lektorė baigė teisės studijas Vilniaus universitete. 1997 m. pradėjo dirbti Valstybinėje darbo inspekcijoje vyriausiąja darbo inspektore. Nuo 2014 m. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilniaus teritoriniame skyriuje eina Darbo ginčų komisijos pirmininkės pareigas. Sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį, įgyvendinant Lietuvos Respublikos darbo kodekso, darbuotojų saugos ir sveikatos, kitų norminių teisės aktų bei kolektyvinių sutarčių normatyvinių nuostatų kontrolės ir jų pažeidimų prevencijos realizavimo politiką, taip pat sprendžiant individualius darbo ginčus bei kolektyvinius darbo ginčus ikiteisminiame darbo ginčų procese.

Prof. dr. Mantas Tvarijonavičius

Padeda augti vadovavimo, lyderystės, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo srityse. Veda praktinius seminarus, moderuoja renginius, skaito pranešimus, konsultuoja individualiai.

 • GoodPeople.lt bendraįkūrėjas, konsultantas
 • 15+ metų ugdymo ir organizacijų konsultavimo patirtis
 • 4+ metai personalo vadovo patirtis tarptautinėje įmonių grupėje (FCR media)
 • PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacijos) valdybos narys
 • OnTrack International asocijuotas konsultantas Lietuvoje
 • Socialinių mokslų (psichologija) daktaras
 • VU Verslo mokyklos partnerystės profesorius

Rūta Globytė

Asocijuota partnerė, advokatė Rūta Globytė baigė studijas Mykolo Romerio universitete ir įgijo civilinės teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, bei Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo teisės magistro laipsnį jungtinėje Mykolo Romerio universiteto ir Savojos Monblano universiteto (Šamberi, Prancūzija) programoje.

Pagrindinės teisininkės Rūtos Globytės praktikos sritys yra darbo teisė, darbo ginčų sprendimas, socialinės apsaugos teisė, civilinė teisė, administracinė teisė.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden