Daugiau informacijos apie mokymų datas: ? Užsiėmimai vyks:
Vasario 6, 10, 12, 24, 26, kovo 3, 5 ir 12 dienomis po 4 ak. val. per dieną.
Kursų pradžia 13.00 val., pabaiga – 16.15 val.
Kodėl pelno mokesčio apskaičiavimas yra toks sudėtingas? Tai lemia keli veiksniai. Pirmiausia, ne visos uždirbamos pajamos yra apmokestinamos pelno mokesčiu, o kai kurios – ne. Be to, patiriamos sąnaudos skirstomos į skirtingas kategorijas: leidžiamus, neleidžiamus ir ribojamus leidžiamus atskaitymus. Taip pat įmonės gali pasinaudoti pelno mokesčio lengvatomis ir taip maksimaliai sumažinti mokėtiną pelno mokestį, nepažeisdamos įstatymų. Visa tai reikalauja gilaus mokestinių įstatymų ir taisyklių išmanymo. Dėl šių priežasčių tinkamas pelno mokesčio apskaičiavimas ir deklaravimas dažnai kelia nemažai iššūkių buhalteriams, kuriems tenka “sekti” ir suprasti visus šiuos reikalavimus.
Kursų metu:
Mūsų mokymų metodika leis Jums ne tik suprasti teorinius pelno mokesčio pagrindus, bet ir pritaikyti juos realiose verslo situacijose. Prieš kursus Jūs turėsite galimybę pasitikrinti savo žinias testu, kuris padės mums pritaikyti mokymų turinį Jūsų poreikiams.
Kursų metu patyrusi lektorė supažindins Jus su pelno mokesčio principais, skaičiavimo metodais ir teisiniu reglamentavimu. Jūs analizuosite praktinius pavyzdžius, spręsite uždavinius ir dalinsitės patirtimi su kolegomis iš įvairių verslo sričių.
„Pelno mokesčio kurso” pabaigoje dalyviai turės galimybę pasitikrinti savo įgytas žinias spręsdami 20-ies kruopščiai atrinktų klausimų testą, padėsiantį įvertinti dalyvių supratimą apie pelno mokesčio subtilybes ir praktinius aspektus. Po kursų Jūs ne tik turėsite tvirtą teorinį pagrindą, bet ir gebėsite savarankiškai spręsti su pelno mokesčiu susijusius klausimus savo įmonėje. Tai padės Jums optimizuoti verslo procesus, priimti finansiškai pagrįstus sprendimus ir užtikrinti sklandų įmonės funkcionavimą.
Pelno mokesčio samprata. Pelno mokesčio bendrieji ir specialieji principai
Pelno mokesčio mokėtojai:
Pelno mokesčio objektas ir bazė:
Pelno mokesčio tarifai:
Pelno mokesčio apskaičiavimas:
Pagrindinės Pelno mokesčio lengvatos:
Dividendų apmokestinimas:
Specialiosios aktualiausios taisyklės:
Pelno mokesčio deklaravimas ir mokėjimas.
Auditorė, mokesčių ekspertė, mentorė:
Profesinė veikla:
Verslumo skatinimas:
Švietimas ir konsultavimas:
13:00-16:15 | Kursų trukmė | |
12:30-13:00 | Registracija | |
14:30-14:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Kursų medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna išsamią kursų medžiagą el. formatu. | |
Mokymų įrašas Kiekvienas dalyvis į savo asmeninę kursų aplinką, po kiekvieno užsiėmimo gaus paskaitos vaizdo įrašą. Asmeninėje kursų aplinkoje bus patalpinti ir visi papildomi mokymų vaizdo įrašai, kurie priklauso įsigijus kursus. | |
Konsultacija Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu ar pateikiant juos iš anksto. |
Daugiau informacijos apie mokymų datas: ? Užsiėmimai vyks:
Vasario 6, 10, 12, 24, 26, kovo 3, 5 ir 12 dienomis po 4 ak. val. per dieną.
Kursų pradžia 13.00 val., pabaiga – 16.15 val.
Kursai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.
Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.
Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.