Patyriminė vadovų stovykla 3-EX: Explore, Express, Exceed The Leader in You

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Vadovauti yra lengva. Rodyti įkvepiantį ir transformuojantį pavyzdį – šiek tiek sunkiau. O sekti – neaiškinant tiesų ir nedemonstruojant savęs – labai sunku. Bet čia slepiasi lyderystės lobis – gebėjime pasakyti tik tiek kiek reikia, ir tik tada kai reikia. Kuo mažiau vesti (aiškint), ir kuo daugiau klausytis (sekti).

Patyriminės stovyklos tikslas – per vidinius ir išorinius išbandymus – gamtos apsuptyje, ryšyje su savimi ir grupe – pažinti savo „growing edge”. Tai terapijoje naudojamas terminas, reiškiantis įsisąmoninimui būtiną temą. Tai tarsi balansavimas ant briaunos ar lėkimas bangos ketera, nešančia ten, kur tau ir reikia nukeliauti. Mokysimės, kaip nerėkti ir neaiškinti, o likti ryšyje su savimi ir grupe. Kaip pažinti savo trūkumus ir gebėti juos garsiai įvardinti. Kaip atpažinti savo kaip vadovo stipriąsias savybes ir jas įdarbinti bendram tikslui.

Tai psichoterapijos principais grįstas vidinis darbas grupėje, su tikslu sustiprėti kaip autentiškam vedliui, kuriuo žmonės pasitiki, kurį gerbia ir laiko savu. Tai saugioje erdvėje vykstantis gilus vidinis darbas, pagrįstas ekspertų patikrintais Geštalto psichoterapijos metodais.

Ko tikėtis:

 • Naktinis žygis, kuris skatina pažinti save kaip grupės dalį išbandymų akivaizdoje
 • “Aklos lyderystės” procesas, skirtas lavinti pasitikėjimą savimi ir komandiškumo jausmą
 • Reagavimo vieniems į kitus patyrimai, kurių metu atrastos pamokos perkeliamos į kasdienį vadovavimą
 • Vidiniai iššūkiai, neprarandant jautrumo sau ir kitiems

Patyriminės stovyklos vertė vadovams:

 • Drąsa pažvelgti ten, kur esame silpniausi.
 • Lyderystės naujoje, neapibrėžtoje aplinkoje treniruotės.
 • Didesnis pasitikėjimas savimi kaip lyderiu ir savo ribų atstovėjimas.
 • Grįžtamojo ryšio suteikimas ir priėmimas, stimuliuojantis plėsti savo ribas ir augti.
 • Praturtinantis ryšys su bendražygiais.

“True leaders are hardly known to their followers. <…> When the work’s done right, with no fuss or boasting, ordinary people say: Oh, we did it.”

Lao Tzu

STOVYKLĄ VEDA

dr. Mantas Tvarijonavičius

M. Tvarijonavičius

Lyderystės, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo konsultantas, ugdymo kompanijos GOODPEOPLE bendraįkūrėjas, vadovas, socialinių mokslų (organizacinės psichologijos) daktaras, VU Verslo mokyklos ir ISM dėstytojas, dviejų knygų ir komiksų autorius. Mantas padės grupei reflektuojant patirtis perkelti jas į darbines vadovavimo, bendravimo, darbo su suinteresuotomis šalimis situacijas.

Ignas Genys

I. Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, mokymų centro PER PATIRTĮ bendraįkūrėjas, ilgalaikių terapinių grupių vedėjas, patyriminių mokymų ir grupės procesų fasilitatorius. Ignas sukurs erdvę vidinei refleksijai ir interaktyviam grupės darbui, skirtam įsisąmoninti vidinius psichinius procesus, besikartojančius gyvenime ir darbo aplinkoje.

Rugsėjo 29 d. dienotvarkė

10:00 – 10:30 | Atvykimas, registracija, įsikūrimas.

10:30 – 11:30 | Grupės įvadinė sesija, susipažinimas.

11:30 – 14:00 | Patyrimas, nuo kurio atsispirsime: temos, su kuria kiekvienas vadovas dirbs stovyklos metu, paieška.

FIGŪROS PAIEŠKA. Santykio mezgimas. Kiekvienas vadovų stovyklos dalyvis iš gyvenimo atsineša tai, ką jau apie save žino, kaip figūrą.

14:00 – 15:00 | Pietų pertrauka.

15:00 – 18:00 | Komandinė užduotis, kuri padės pagilinti savo keliamą klausimą ir jį akivaizdžiau įsivardinti.

FIGŪROS GRYNINIMAS. Kas yra mano “growing edge”? Kas yra ta svarbiausia tema, kurią turiu įsisąmoninti šiame gyvenimo, darbo ir karjeros etape?

18:00 – 24:00 | Ugnies / vandens stichija. Patyriminės užduotys, padedančios įprasminti savo komforto ribas ir jas peržengti, įdarbinti savo ‘growing edge’ stiprybes.

ASMENINIS IŠŠŪKIS. Kartais gali pajusti, kad moki plaukti, tik atsidūręs vandenyje. Šis laikas skirtas įdarbinti tas savo dalis, apie kurias dar nebūtinai žinome. Tai kvietimas tikėti, kad turime resursų savo viduje, ir pasinaudoti jais.

Rugsėjo 30 d. dienotvarkė

09:30 – 11:00 | Refleksija ir vidinis darbas grupėje.

11:00 – 16:00 | Atgalinio ryšio užduotis: kaip paveikiu ir esu paveikiama(s)

ATSIVĖRIMAS POKYČIUI. Antrąją dieną grupės santykis, subrandintas per pirmosios dienos patyrimus, suteikia galimybę mokytis iš to paties santykio reaguojant vieniems į kitus, išsakant ne visada patogią tiesą apie vieni kitus. Šiandienos tikslas – su grupės fasilitatorių pagalba tęsti savo “growing edge” figūros kelionę giliausiame lygmenyje.

16:00 – 18:00 | Refleksija, iš jos gimstančios naujos kryptys ir tikslai. ASIMILIACIJA – išgyvenamo vidinio pokyčio integravimas.

18:00 | Išvykimas.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden