Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Nauji dokumentų valdymo reikalavimai privačiam sektoriui. Rengimas, tvarkymas ir apskaita. Pakeitimai ir aktualijos

Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 85€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-05-04, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Nauji dokumentų valdymo reikalavimai privačiam sektoriui. Rengimas, tvarkymas ir apskaita. Pakeitimai ir aktualijos (tiesioginė seminaro transliacija)
85 (+ PVM)

Apie seminarą

Nors 2020 metai buvo tikri dokumentų valdymo pokyčių metai, tačiau dar nevisos įmonės ir įstaigos yra iki galo susipažinusios su naujausia ir aktualiausia informacija apie esminius dokumentų valdymą reguliuojančius teisės aktus ir taisykles. Nevalstybinėms organizacijoms  ir privačioms įmonėms yra svarbiausia, kad 2020 metais yra pakeistos Nevalstybinių organizacijų ir privačių juridinių asmenų dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklės.

Pagrindinis šių pokyčių tikslas:

 • atsisakyti popierinių dokumentų, o valdyti įrašus;
 • atsisakyti rekvizitų išdėstymo aprašymo;
 • atsisakyti parašų dokumentuose;
 • nebenumeruoti užbaigtų bylų lapų ir pakeisti bylų apyrašų sudarymo principus;
 • leisti popierinius dokumentus skaitmenizuoti ir tokius vaizdus saugoti, sunaikinant originalus ir kt.

Šio seminaro metu lektorė išsamiai pristatys visus aktualiausius dokumentų valdymo pakeitimus nevalstybinėms organizacijos ir privatiems juridiniams asmenims.

Temos

 1. Dokumentų rengimas: procesų ir procedūrų supaprastinimas.
 2. Dokumentų apyvarta ir archyvavimas:
  • Efektyvus dokumentų derinimas, pasirašymas, registravimas, supažindinimas, užduočių skyrimas, vykdymas, vykdymo kontrolė, siuntimas ir kt;
  • E. pristatymas – patogus būdas siųsti dokumentus elektroniniu būd. Panaudojimo galimybės.
  • Komunikacijos galimybės tarp atskirų vienos įstaigos skyrių (buhalterijos, administracijos, personalo sk. ir kt.);
  • Dokumentų sisteminimo į bylas pokyčiai;
  •  Popierinių dokumentų skaitmenizavimo ir originalų naikinimo galimybės;
  • Dokumentų archyvavimas (tvarkymas, perdavimas į archyvą, saugojimo reikalavimai);
  • Bylų saugojimo terminai.

ŽINIOMIS DALINASI

Rasa Grigonienė

Filologijos ir Teisės mokslų magistrė, Teisės krypties doktorantė (MR,  Darbo teisės specializacija) Lektorė mokymuose derina  tiek dokumentų valdymo, tiek teisines žinias, todėl  mokymų dalyviai visuomet gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas praktiškai, parengiant reikalingus dokumentus. Rasa Grigonienė aktyviai vykdo konsultacinę veiklą, daugiau kaip 15 m. veda seminarus, kursus, mokymus darbo teisės,  personalo bei dokumentų valdymo klausimais,  atlieka įmonių, įstaigų dokumentų auditus, rengia lokaliuosius teisės aktus, veda vidinius mokymus. Rasa Grigonienė leidžia  knygas, vadovėlius, rengia straipsnius. Yra paskelbusi virš 40 mokslo taikomojo pobūdžio publikacijų  įvairiuose profesiniuose žurnaluose ir žinynuose,  parengusi keletą metodinių priemonių.  2014 m.  su bendraautoriais išleistas vadovėlis „Dokumentų valdymas. Veiklos, personalo ir elektroniniai dokumentai”; 2016 m. – kolektyvinė  monografija  „Darbo teisės principai ir jų taikymas Lietuvos teismų praktikoje“. Lektorė dažnai skaito pranešimus dalykinėse mokslo bei praktinėse  konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, turi virš 10 m.  praktinės vadovavimo įstaigoms /įmonėms bei  personalui  patirties. Taip pat  dėsto Mykolo Romerio universiteto  Mykolo Romerio teisės mokykloje, yra Valstybinės darbo inspekcijos  Vilniaus  teritorinio skyriaus  darbo ginčų komisijos narė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

13:00-16:15 Seminaro trukmė
12:00-13:00 Registracija
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą

Laikas ir vieta

2021-05-04, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Nauji dokumentų valdymo reikalavimai privačiam sektoriui. Rengimas, tvarkymas ir apskaita. Pakeitimai ir aktualijos (tiesioginė seminaro transliacija)
85 (+ PVM)