Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Nauja ENTP sunaikinimo pažymėjimų įkėlimo tvarka GPAIS: kylančios problemos ir jų sprendiniai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 50€ (+ PVM)
 • Kiekvienas seminaro dalyvis gauna dovanų!

Laikas ir vieta

2024-04-26,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
50€
Nauja ENTP sunaikinimo pažymėjimų įkėlimo tvarka GPAIS (tiesioginė seminaro transliacija)
50 (+ PVM)

DOVANA!

Kiekvienas seminaro dalyvis dovanų gaus UAB „Biosistema“ 1 valandos nemokamą individualią aplinkosauginę konsultaciją, kurios vertė 99 Eur+PVM. Sutartu laiku į Jūsų įmonę atvyks arba susisieks nuotolinėmis priemonėmis UAB „Biosistema“ aplinkos apsaugos specialistai, kurie suteiks individualizuotą konsultaciją Jūsų verslui.

 

Registracija individualiai aplinkosauginei konsultacijai

(Seminaro dalyviams)

Paspauskite ČIA

Apie seminarą

2024-02-01 įsigaliojo Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo taisyklių pakeitimai, kuriais keičiama ENTP sunaikinimo pažymėjimų įkėlimo tvarka vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS). Tačiau dažnas atliekų tvarkytojas susiduria su techninėmis problemomis, norėdamas tinkamai suformuoti ir patvirtinti ENTP sunaikinimo pažymėjimus. Kodėl nepavyksta įkelti ENTP sunaikinimo pažymėjimų ir kokios grėsmės dėl to kyla?

Šiame seminare sužinosite apie dažniausiai pasitaikančias klaidas formuojant ENTP pažymėjimus GPAIS, kokios yra šių klaidų priežastys ir kaip jas spręsti. Atsakysime į kylančius klausimus vykdant atliekų tvarkymo apskaitą.

Seminaras aktualus visiems eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojams, vedantiems atliekų tvarkymo apskaitą GPAIS ir siekiantiems sklandžiai vykdyti darbus, vadovaujantis naujausiais teisės aktų reikalavimais ir „šviežiausiais“ GPAIS funkcionalumo pakeitimais.

Temos

 1. Nauja ENTP sunaikinimo pažymėjimo forma
 2. Duomenų sąsaja tarp Regitros ir GPAIS. Tinkama veiksmų eiga sistemose.
 3. Tinkamas SDK – teisingai suformuotas sunaikinimo pažymėjimas;
 4. Sunaikinimo pažymėjimai fiziniams ir juridiniams asmenims;
 5. ENTP perdavimas per įgaliotąjį atstovą;
 6. Bešeimininkių ENTP apskaitymo tvarka;
 7. Sunaikinimo pažymėjimo formavimas – dažniausiai GPAIS identifikuojamos klaidos;
 8. ENTP sunaikinimo pažymėjimų koregavimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Bingelytė

UAB „Biosistema“ aplinkosaugos specialistų grupės vadovė, turinti didelę praktinę darbo su GPAIS patirtį. Savo darbe nuolatos apmoko naujus specialistus darbui su GPAIS bei įmonių atstovavimui valstybinių aplinkosauginių patikrinimų metu. Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijusi aplinkos inžinerijos magistro laipsnį.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Kursai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš kursus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:30 Kursų trukmė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-04-26,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
50€
Nauja ENTP sunaikinimo pažymėjimų įkėlimo tvarka GPAIS (tiesioginė seminaro transliacija)
50 (+ PVM)

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: