Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Mobingas organizacijoje ir jo stabdymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 8 ak. val.
      Kaina: 120 – 360€ (+ PVM)
  • Organizacijos bilietas! Dalyvaukite mokymuose 5, o mokėkite tik už 3!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 5, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Daugelis darbdavių pabrėžia darbuotojų įtraukimą į įstaigos, įmonės ar organizacijos veiklos procesus, bendrą tikslų siekimą, tačiau darbuotojų ir kolegų ilgalaikis, sistemingas puolimas ir terorizavimas (mobingas) – vis dar itin didelė problema. Psichologinis spaudimas darbuotojui paprastai sukelia didelę emocinę įtampą, daro neigiamą įtaką darbo kokybei, darbuotojo motyvacija mažėja.

Darbdavys šiuo atveju turi pasirinkti: netekti darbuotojo, kuris galėjo pasiūlyti daugiau idėjų, skirtingų požiūrio taškų, problemų sprendimo būdų, arba keisti situaciją, taikant intervencijos priemones.

Kuo vėliau organizacija pastebės ir prisiims atsakomybę, tuo daugiau pastangų, išlaidų ir išteklių reikės psichologiniam klimatui gerinti.

Mokymų tikslas – suteikti žinių ir įgūdžių, kaip vadovui identifikuoti psichologinio smurto išraiškas darbovietėje ir kaip keisti situaciją. Suteikti žinių apie elgesio strategijas, leidžiančias darbuotojams pasipriešinti psichologinio smurto atvejais.

Ugdomos kompetencijos: mikroklimato formavimo, psichologinio smurto identifikavimo, psichologinio smurto eliminavimo, komunikavimo, kontrolės, darbo komandoje, tolerancijos ugdymo.

Mokymo metodai:

Teorinė paskaita; teorinės medžiagos analizė; diskusijos mažose ir didelėje grupėse; inscenizacija; praktinių įgūdžių formavimas; darbas grupelėmis; realių praktinių atvejų analizė; pasidalijimas rate.

Temos

  1. Psichologinio smurto darbovietėje (mobingo) priežastys ir implicitinės bei eksplicitinės išraiškos (patyčios, manipuliacijos, spaudimas, teroras, ignoravimas, priekabiavimas, asmenybės kritika, grasinimas ir kt.). Diskriminacijos ir tolerancijos sąvokos. Tarpgrupinio favoritizmo įtaka diskriminacijai. Etiškas elgesys ir jo ribos.
  2. Vertikalusis ir horizontalusis psichologinis smurtas – praktinių atvejų analizė. Požymiai, nurodantys galimą psichologinį smurtą. Vadovo veiksmai, skirti psichologiniam smurtui eliminuoti. Vadovo ir pavaldinių elgesio strategijos mobingo atveju. Organizacinės priemonės, skirtos psichologiniam smurtui mažint.
  3. Metodai ir būdai, padedantys apsisaugoti nuo psichologinio smurto ir manipuliacijų. Praktinių smurto situacijų moduliavimas ir sprendimų taikymas – praktinis darbas.
  4. Karpmano trikampio taikymas identifikuojant smurtinius santykius. Praktinis darbas grupėje manipuliacijos atpažinimas ir neutralizavimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Juris Belte

Juris Belte turi verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas. Lektorius nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, vadovavimo psichologijos, klientų aptarnavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Jurio Belte paskaitos pasižymi gera nuotaika ir puikia auditorijos valdymo technika, supažindinama su svarbiausiais temos aspektais kitaip.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden