METŲ STARTAS VADOVAMS 2020

Sklandus startas – sėkmingas finišas! Ar 2020-krizės metai, o gal galimybių? Kokie svarbiausi pokyčiai įvyko ir kaip jie įtakos šiuos metus? Ko išmokome iš paskutinių rezonansinių įvykių Lietuvoje?

Konferencijų ir mokymų organizavimo lyderė Lietuvoje COUNTLINE ir daugiau nei 140 įmonių vienijantys Amerikos verslo rūmai Lietuvoje jau antrą kartą kviečia į konferenciją „Metų startas vadovams 2020“. Kaip ir pernai puikiai dalyvių įvertintoje konferencijoje, džiaugiamės vėl galėdami suteikti galimybę susitikti su svarbiausių verslui sričių ekspertais – ekonomikos, teisės, mokesčių, personalo. Ką tik palydėtų metų pamokas ir šių metų perspektyvas apžvelgs bei įžvalgomis dalinsis Lietuvos finansų ministras Vilius Šapoka, vienas geriausiai vertinamų mokesčių ekspertų Artūras Kapitanovas, metų komunikacijos vadovas Andrius Baranauskas, patyrę savo srities profesionalai – advokatas Justinas Jarusevičius, verslo psichologė dr. Natalija Norvilė bei Coca-Cola HBC Lietuva komunikacijos vadovė Gabrielė Šerėnienė.

Nepraleiskite progos prie arbatos puodelio ar vyno taurės apsikeisti nuomonėmis, padiskutuoti aktualiais klausimais bei praplėsti pažinčių ratą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden
09:00–10:00
Registracija
10:05 – 10:40
Lietuvos ekonominės perspektyvos
pranešėjas: LR finansų ministras
Vilius Šapoka

V. Šapoka

10:40 – 11:15
2020 m. mokesčių reforma ir teisės aktų naujovės
pranešėjas: auditorius, mokesčių konsultantas
Artūras Kapitanovas

A. Kapitanovas

11:15 – 11:45
CEO teisinė atsakomybė
pranešėjas: advokatų kontoros (Motieka & Audzevičius) advokatas, partneris
Justinas Jarusevičius

J. Jarusevičius

11:45 – 13:00
Pietūs
13:00 – 13:30
Komunikacija ir krizių valdymas
pranešėjas: „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
Andrius Baranauskas

A. Baranauskas

13:30 – 14:00
Coca-Cola HBC tvarumas ir jo įgyvendinimas Lietuvoje
pranešėja: Coca-Cola HBC Lietuva viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė
Gabrielė Šerėnienė

G. Šerėnienė

14:00 – 14:35
Netradiciniai darbuotojų motyvavimo būdai
pranešėja: „Addelse“ ekspertė, verslo psichologė
dr. Natalija Norvilė

N. Norvilė

14:35 – 15:45
Naujos pažintys
Renginio moderatorė:
LRT radijo ir TV laidų vedėja
Živilė Kropaitė

Ž. Kropaitė


KONFERENCIJOS INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Konferencijos trukmė
9:00-10:00 Registracija
11:45-13:00 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna el. konferencijos dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. konferencijos medžiagą.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui konferencijos kaina 130 Eur (su pietumis).

Keliaukite į konferenciją įdomiau!

Parsisiųskite Fellow Rider ir kartu su bendrakeleiviais taupykite parkavimo vietas bei prisidėkite prie spūsčių ir oro taršos mažinimo savo mieste.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Akimirkos iš 2019 m. konferencijos

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.