This block has no preview;
Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Įmonės finansų kontrolė – nuo įžvalgų iki veiksmų

  • Trukmė: 16 – 67 ak. val.
  • Kaina: 315 – 1345 € (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti finansinio raštingumo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 8 seminarai.

Įmonės kontrolė ir valdymas yra neatsiejamas procesas, kurį atlieka tiek vadovai, tiek finansų valdymo funkciją atliekantys asmenys. Tačiau tos įmonės, kurios įgalina ir kitus prie keliamų tikslų įgyvendinimo prisidedančius asmenis, pasiekia dar geresnius rezultatus. Tam tikslui sukūrėme praktinį mokymosi ciklą, kurio metu dalyviai įgys bendrąsias žinias bei gebės teikti idėjas ir pasiūlymus KPI iškėlimui ir pasiekimui. Finansinių rodiklių sistema, efektyvus biudžetavimo procesas, savikainų skaičiavimas yra ypatingai svarbios žinios, kurias turi suprasti ir naudoti visi prie įmonės kontrolės prisidedantys asmenys.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Įmonių finansinių rodiklių analizė ir vertinimas

Teisingas finansų analizės tikslų suvokimas ir veiksmingų uždavinių formulavimas yra pagrindas įmonės finansinei sėkmei, norint išlikti konkurencingais šiuolaikiniame versle. Šiame seminare išmoksite efektyviai skaityti įmonių finansines ataskaitas, atlikti pagrindinių finansinių rodiklių skaičiavimus, analizuoti finansinius rodiklius ir palyginti juos su panašių įmonių rodikliais, daryti išvadas apie įmonės pelningumo, likvidumo, mokumo, veiklos efektyvumo situaciją ir atpažinti savo įmonės ateities perspektyvas.

Standartinė kaina: 130 € (+ PVM)


2. Įmonės mokumo vertinimas

Įmonės gebėjimas atsiskaityti su tiekėjais, verslo partneriais ir kreditoriais turėtų būti kritiškai svarbus įmonės vadovams ir akcininkams. Įmonėms taip pat svarbu atsirinkti tiekėjus ir partnerius, kurių veiklos tęstinumas ir mokumas nekelia abejonių. Seminaro metu dalyviai per praktinius pavyzdžius bus supažindinti su likvidumo, kapitalo struktūros, mokumo ir pelningumo rodikliais, kurie svarbūs nustatant įmonės trumpalaikio ir ilgalaikio mokumo būklę. Taip pat bus pristatytas bankroto prognozavimo modelis bei nefinansiniai rodikliai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį prieš pradedant dirbti su tiekėjais ar verslo partneriais.

Standartinė kaina: 95 € (+ PVM)


3. Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena

Organizacijos ar įstaigos finansiniai rezultatai dažniausiai priklauso ne tik nuo asmenų, kurie geba valdyti tam tikrą veiklą ar procesą, bet ir nuo to kaip tiksliai bus suplanuoti išoriniai ir vidiniai veiksniai galintys lemti tam tikrą tiek pajamų, tiek sąnaudų augimą. Tam, kad norimas tikslas būtų pasiektas, būtina kuo tiksliau atlikti biudžeto planavimą bei nusimatyti galimus scenarijus, kurie padėtų greitai reaguoti į pasikeitusius veiksnius, įtakojančius veiklą. Dažnai pasitaiko, kad įmonės biudžeto planavimų visai nevykdo, arba planavimą atlieka asmenys, kurie nesilaiko biudžeto planavimo reikalavimų, t. y. asmenys nėra susipažinę su įmonės apskaitos politika arba nėra visiškai susipažinę su veiklos specifika ar išoriniais veiksniais, galinčiais įtakoti rezultatą.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


4. Vadybos apskaita. Pilnosios savikainos apskaičiavimas. Įmonės veiklos vertinimas

Šiuo metu įmonės vis labiau ima rūpintis gaminamų produktų ar teikiamų paslaugų savikaina bei kainodara. Siekiant kuo didesnio efektyvumo ir pelningumo įmonės privalo mokėti modeliuoti savikainas klasifikuojant gamybos kaštus, įsivertinant tiesiogines ir netiesiogines sąnaudas, vertinant kiekvieno pagalbinio proceso įtaką savikainai. Priimant valdymo sprendimus ar išgryninant atsakomybių centrus taip pat būtina mokėti įvertinti apskaičiuotą produkto ar paslaugos savikainą, nes klasifikuojant kiekvieną gamybos kaštų dedamąją galima priimti naudingiausius sprendimus.

Standartinė kaina: 120 € (+ PVM)


5. Finansai verslo vadovams ir savininkams

Keturių savarankiškų seminarų ciklas, sudarantis loginę žinių ir reikalingų įmonės finansų valdymui įgūdžių visumą, kuriame sužinosite verslo finansų esmę, rodiklius, įgalinčius „užčiuopti“ svarbiausius verslo aspektus ir numatyti kritinius jo taškus, finansinės informacijos panaudojimą verslo valdymui, galimybes optimizuoti mokesčių pinigų srautus.

Standartinė kaina: 350 € (+ PVM)


6. MS Excel funkcijos skaičiavimams ir duomenų analizei

Kursas skirtas duomenims apdoroti, skaičiavimams atlikti, duomenims grafiškai pateikti ir rezultatams analizuoti.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


7. Praktinis įmonių finansinių rodiklių skaičiavimas

Šiame seminare išmoksite efektyviai skaityti įmonių finansines ataskaitas, atlikti pagrindinių finansinių rodiklių skaičiavimus, analizuoti finansinius rodiklius ir palyginti juos su panašių įmonių rodikliais, daryti išvadas apie įmonės pelningumo, likvidumo, mokumo, veiklos efektyvumo situaciją ir atpažinti savo įmonės ateities perspektyvas.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


8. Praktiniai įmonių finansinių rodiklių skaičiavimo kursai

Kursai skirti įmonių buhalteriams, finansininkams, įmonių vadovams, investuotojams ir kitiems įmonių finansinių rezultatų analize besidomintiems asmenims.

Standartinė kaina: 250 €


9. Finansinių rodiklių analizės ir vertinimo konsultacijos

Galbūt Jums kyla specifinių klausimų? Galite rinktis ir individualias konsultacijas ar vidinius mokymus Jums aktualiais klausimais ar temomis. Daugiau konsultacijų galite rasti paspaudę čia.

Kainos derinamos individualiai.


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.