Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Praktinis seminaras.

Detektyvinė įgūdžių treniruotė NO FAKE*

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
     

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite žaidime 4, o mokėkite tik už 3!

Apie spektaklį – žaidimą

Originalus, lietuvių kūrėjų sukurtas spektaklis – žaidimas “No Fake*” nukelia dalyvius į išgalvotą miestelį, kur kiekvienas gavęs vardą bei vaidmenį tampa detektyvinės istorijos veikėju. Į mobiliuosius telefonus gaunamos žinutės ir kuriamos simuliacijos palaipsniui atskleidžia sudėtingus tarpusavio santykių ryšius bei paskutinės nakties įvykius. Kadangi kiekvienas žaidėjas gauna asmenines žinutes, tik dalindamiesi jų turiniu trapusavyje ir bendradarbiaudami, jie sugebės atkurti Megan istoriją iki galo bei išsiaiškinti kaltininką.

ISTORIJA

Ramų mažo miestelio gyvenimą vieną rytą sukrečia netikėta žinia – neaiškiomis aplinkybėmis naktį dingo čia prieš kelerius metus atsikrausčiusi Megan. Miestelio gyventojai susirenka kartu ir dalindamiesi turima informacija bei gaunamomis užuominomis, bando išnarplioti šį paslaptingą įvykį. Aišku viena – susirinkusiųjų tarpe yra vienas asmuo, tiesiogiai susijęs su Megan dingimu: tik ar miestelio gyventojams pavyks išsiaiškinti kuris?

Žaidimo metu lavinami bendradarbiavimo, kritinio mąstymo, sprendimų priėmimo, komunikacijos įgūdžiai. Po žaidimo galimas susitikimas ir diskusija su “NO FAKE*” kūrėjais.

Žaidimas skirtas 25 – 35 suaugusių asmenų grupei.

Žaidimo trukmė: 90 min.

Žaidimo vieta: nuo 80 kv.m erdvės patalpa.

ŽINIOMIS DALINASI

Tadas Montrimas

Teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas Tadas Montrimas 2012 metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (aktoriaus specialybę), o 2014 metais Maskvos dailės teatro institute įgijo teatro režisieriaus magistro laipsnį. Nuo 2011 metų stato spektaklius Lietuvoje ir Rusijoje, rengia mokymus aktorinio meistriškumo, viešojo kalbėjimo bei kūrybiškumo temomis.

Užpildykite užklausos formą

  • Domitės mokymais ar konsultacijomis? Parašykite pagrindines temas, kurios Jus domina, kad galėtume pateikti kuo tikslesnį Jūsų poreikius atitinkančią mokymų / konsultacijos rekomendaciją. Su Jumis susisieks mokymų vadybininkas, kuris rekomenduos galimus laikus bei preliminarią mokymų / konsultacijos kainą bei kitą informaciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti