Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

GPAIS: kaip pildyti lengviau ir greičiau? Praktinės situacijos ir rekomendacijos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-08-23,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

120€
GPAIS: kaip pildyti lengviau ir greičiau? Praktinės situacijos ir rekomendacijos
120 (+ PVM)
Liko bilietų: 19
2024-08-23,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
120€
GPAIS: kaip pildyti lengviau ir greičiau? Praktinės situacijos ir rekomendacijos
Tiesioginė transliacija
120 (+ PVM)

DOVANA!

Kiekvienas seminaro dalyvis dovanų gaus UAB „Biosistema“ 1 valandos nemokamą individualią aplinkosauginę konsultaciją, kurios vertė 99 Eur+PVM. Sutartu laiku į Jūsų įmonę atvyks arba susisieks nuotolinėmis priemonėmis UAB „Biosistema“ aplinkos apsaugos specialistai, kurie suteiks individualizuotą konsultaciją Jūsų verslui.

 

Registracija individualiai aplinkosauginei konsultacijai

(Seminaro dalyviams)

Paspauskite ČIA

Apie seminarą

Ar kada susimąstėte, kaip efektyviai užfiksuoti savoms reikmėms sunaudotą, daugkartinę ar tuščią pakuotę naudojant GPAIS? Ar esate tikri, kad teisingai pildote mokesčio už aplinkos teršimo deklaracijas? Kaip greičiausiai ir lengviausiai aptikti klaidas GPAIS?

Seminaro metu nagrinėsime, į ką reikėtų atsižvelgti taikant numatytą reglamentavimą bei naujus pakeitimus, analizuosime dažniausiai kylančias problemas ir rekomenduosime kaip jų išvengti, aptarsime daugiausiai klausimų keliančius funkcionalumų esamus ir planuojamus atnaujinimus. Praktinės demonstracijos ir pavyzdžiai padės jums puikiai įsisavinti naująsias žinias. Be to, seminaro metu bus kalbama apie mokestį už aplinkos teršimą pakuočių atliekomis ir skirtingus tarifus už perdirbamas ir neperdirbamas pakuotes, bus išsamiai aptartas ir atnaujintas elektros ir elektroninės įrangos atliekų tvarkymo reglamentavimas, pagal kurį nuo 2024 metų keičia elektronikos gaminių klasifikacija GPAIS.

Turint prievolę pildyti GPAIS dažnai kyla šie klausimai:

 • Kokios pakuočių gamintojų ir importuotojų pareigos?
 • Kaip GPAIS užfiksuoti savoms reikmėms sunaudotą pakuotę, daugkartinę pakuotę, tuščią pakuotę?
 • Ką daryti, jeigu pasikeitė pakuotės arba gaminio informacija?
 • Kaip lengviausiai ir greičiausiai aptikti sistemoje daromas klaidas ir jas pašalinti?
 • Kokios kylančios grėsmės dėl apskaitos klaidų?
 • Ką daryti neįgyvendinus atliekų tvarkymo užduočių?
 • Atnaujintos elektronikos gaminių kategorijos – kaip tinkamai klasifikuoti?
 • Kaip teisingai užpildyti deklaraciją už aplinkos teršimą pakuočių atliekomis?

Aktualūs teisės aktai:

Temos

 1. GPAIS ir pirminiai duomenys – į ką atkreipti dėmesį ir kas naujo po pakuočių bei gaminių apskaitos atnaujinimo GPAIS.
 2. Apskaita GPAIS – pakuotė, apmokestinamieji gaminiai, EEĮ, baterijos ir akumuliatoriai, alyva, transporto priemonės.
 3. Dažniausiai daromos klaidos GPAIS – nuo sąrašo iki metinės ataskaitos.
 4. Klaidų aptikimo metodika ir patikra.
 5. Klaidų šalinimo galimybės.
 6. Praktinė demonstracija bei pavyzdžiai.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Bingelytė

UAB „Biosistema“ aplinkosaugos specialistų grupės vadovė, turinti didelę praktinę darbo su GPAIS patirtį. Savo darbe nuolatos apmoko naujus specialistus darbui su GPAIS bei įmonių atstovavimui valstybinių aplinkosauginių patikrinimų metu. Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijusi aplinkos inžinerijos magistro laipsnį.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-14:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.
KONSULTACIJA
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu
MOKYMŲ ĮRAŠAS
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu
MAITINIMAS
Seminaro metu, dalyvius vaišinsime kava, užkandžiais ir pietumis.

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: