Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Efektyvus savikainos apskaičiavimas: kainodaros principai ir išlaidų valdymo metodai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

 • Dalyvaujant 2 dalyviams taikoma 5 % nuolaida
 • Dalyvaujant 3 dalyviams taikoma 10 % nuolaida
 • Dalyvaujant 4 dalyviams taikoma 15 % nuolaida
 • Dalyvaujant 5 dalyviams taikoma 20 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu +370 5 205 3292

APIE SEMINARĄ

Dabartinės ekonomikos sąlygomis, kai konkurencija intensyvėja, o pelno maržos mažėja arba atsigauna lėtai, tinkamas savikainos nustatymas ir valdymas tampa lemiamais veiksniais sėkmingam verslo vystymui. Šis seminaras jums parodys, kaip efektyviai nustatyti savo produktų ar paslaugų savikainą, taip pat kaip remiantis savikaina nustatyti tinkamą kainą ir priimti pagrįstus valdymo sprendimus.

Kombinuodami teoriją ir praktiką, seminaro metu pristatysime ir analizuosime pagrindinius kainodaros, išlaidų ir savikainos skaičiavimo principus bei pateiksime praktinius metodus, tokius kaip lūžio taško analizė, pilnasis ir dalinis savikainos apskaičiavimas, užsakyminis bei procesinis savikainos kalkuliavimas, projektų savikainos apskaičiavimas, kurie padės geriau suprasti ir priimti valdymo sprendimus savikainos pagrindu.

Šis seminaras suteiks jums reikiamus įrankius ir žinias, kaip efektyviai taikyti savikainos strategijas jūsų verslo kontekste ir priimti savikaina pagrįstus valdymo sprendimus.

Po mokymų dalyviai gebės:

 • Paaiškinti kitiems, kokia yra valdymo apskaitos vieta bendroje apskaitos sistemoje;
 • Klasifikuoti išlaidas pagal jų elgseną;
 • Paskirstyti netiesiogines išlaidas;
 • Apskaičiuoti dalinę ir pilnąją savikainą;
 • Naudoti užsakyminį bei procesinį savikainos kalkuliavimo metodus;
 • Apskaičiuoti projektų savikainą;
 • Priimti valdymo sprendimus savikainos pagrindu:
  • Apskaičiuoti lūžio tašką;
  • Nustatyti produkto ar paslaugos kainą jos savikainos pagrindu.

TEMOS

 1. Valdymo apskaitos vieta apskaitos sistemoje.
 2. Išlaidų klasifikavimas.
 3. Netiesioginių išlaidų paskirstymas.
 4. Išlaidų vertinimo proceso elementai ir metodika.
 5. Pilnasis ir dalinis savikainos skaičiavimas.
 6. Užsakyminis bei procesinis savikainos kalkuliavimo metodai.
 7. Projektų savikainos apskaičiavimas.
 8. Atsakomybės centrai.
 9. Lūžio taško apskaičiavimas.
 10. Valdymo sprendimų priėmimas savikainos pagrindu:
  • Lūžio taško apskaičiavimas.
  • Kainodara savikainos pagrindu.

ŽINIOMIS DALINASI

Audrius Dzikevičius

Audrius Dzikevičius jau daugiau kaip 20 metų dirba įmonių finansų valdymo, finansavimo pritraukimo, verslo vertinimo bei investavimo srityse. 2006 m. Vilnius Tech gavo socialinių mokslų (ekonomika) daktaro laipsnį. 8 metus dirbo DnB banko Verslo bankininkystės departamente su projektais, susijusiais su nekilnojamuoju turtu, „M&A“ ir stambiomis investicijomis. Buvo įkūręs ir valdė privataus kapitalo fondą „STEP CAPITAL. Beveik 10 metų dirbo Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo UAB finansų direktoriumi. 9 metus buvo agrofirmos “Sėklos” nepriklausomu valdybos nariu. Šiuo metu dr. Audrius Dzikevičius yra verslo konsultavimo boutique „Eurokonsultantų grupė“ vadovas, Vilnius Tech profesorius-partneris, Vilniaus kolegijos tarybos narys, klubo „Pinigų srautas“ viceprezidentas, Baltic Institute of Corporate Governance bei Lietuvos verslo angelų asociacijos (LITBAN) narys, Startuolių Moremins Ltd., Foros Global, Cogastro valdybos narys, aktyvus investuotojas bei verslo angelas. Audrius Dzikevičius yra 2021 metais išleistos knygos „Pramonės įmonių valdymas: inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas“ bendraautorius.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

Papildoma informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.