Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Efektyvus dokumentų valdymas DBSIS

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 110€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Siekiant tobulinti dokumentų valdymo procesų vykdymo efektyvumą ir kokybę viešojo sektoriaus įstaigose ir įsigaliojus Dokumentų ir archyvų įstatymo pakeitimams, numatyta valstybės institucijoms ir įstaigoms naudoti Dokumentų valdymo bendrąją informacinę sistemą (DBSIS).

Įsakymas Nr. 1V-75 reglamentuoja pasirengimo pereiti prie centralizuotai teikiamų DBSIS paslaugų grafiką. Perėjimas vykdomas etapais, tačiau iki 2026-01-02 tai privalės padaryti visos viešojo sektoriaus įstaigos.

Svarbu paminėti, kad Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų informacinėje sistemoje pateiktas naujas  Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklės projektas. Lietuvos vyriausiasis archyvaras, suderinęs su suinteresuotomis institucijomis, planuoja patvirtinti naujus Vidaus administravimo dokumentų saugojimo terminus, kurie bus taikomi tik Viešojo administravimo įstatymo pakeitimais nustatytos veiklos sričių dokumentams. Dėl šios priežasties naujas reglamentavimas apims mažiau saugomų dokumentų rūšių, taip pat planuojama, mažinant administracinę naštą, kai kuriems dokumentams nustatyti trumpesnius saugojimo terminus.

Bendra viešojo sektoriaus įstaigų informacinė sistema suteikia galimybę:

 • Automatizuoti pasikartojančias veiklas;
 • Tarp institucijų bendrauti paprasčiau ir efektyviau, patogiau keistis įvairaus pobūdžio duomenimis;
 • Atsisakyti popierinių dokumentų;
 • Naudoti standartizuotas ir efektyvias dokumentų valdymo ir veiklos organizavimo procedūras įstaigose.

Kokios integracijos sąsajos yra DBSIS ir kokius veiksmus turėtų atlikti įstaiga prieš pradedant naudotis DBSIS? Ką privalu įsivertinti ir kaip suvaldyti galimas rizikas? Atsakymus į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite seminaro metu.

Temos

 1. Dokumentų valdymo procesų įsivertinimas.
 2. Dokumentacijos plano parengimas.
 3. Įvairių formų dokumentų rengimas, naudojantis dokumentų valdymo sistemą.
 4. Darbas su įvairių formų dokumentais DBSIS.
 5. Elektroninių dokumentų pasirašymas ir reikalavimai elektroniniams parašams.
 6. Skaitmeninės kilmės dokumentų valdymas DBSIS.
 7. Dokumentų valdymo rizikos ir jų sprendimo būdai.

ŽINIOMIS DALINASI

Danutė Kontrimavičienė

Archyvarų asociacijos narė. Lektorė turi virš 20 metų darbo patirtį dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo srityje bei valstybės archyvų sistemoje. Aštuonerius metus ėjo lektoriaus pareigas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Nuo 2010 m. dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kvalifikaciją prieigos prie dokumentų, dokumentų valdymo bei informacinių sistemų klausimais kėlė Vengrijoje, Suomijoje. Dirba su stažuotojais iš užsienio, veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų (popierinių, elektroninių, įrašų, vaizdo ir garso įrašų) rengimo, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimais. Yra publikavusi ne vieną straipsnį Lietuvoje ir užsienyje dokumentų ir archyvų valdymo bei naudojimo klausimais.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden