Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.

Diskusijos menas: nuo argumentacijos iki manipuliacijos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Kiekvieną dieną mes neišvengiamai tampame daugybės diskusijų dalyviais ar stebėtojais.

Sakoma, kad diskusijoje gimsta tiesa. Bet, negi neteko dalyvauti ar stebėti, kaip diskusija virsta ginču ir niekas kitas, išskyrus pyktį, „negimsta“, o aptariamas klausimas tik dar labiau komplikuojasi? Arba jei diskusija vyksta stebint žiūrovams, daugiau simpatijų susilaukia visai ne „tiesa“, o net „melas“?

Jums svarbu suprasti, kaip veikia įtikinėjimo mechanizmas, norite jo principus pritaikyti darbe, versle, politikoje ar šeimos reikaluose arba Jūs esate vienas iš tų, kuriuos kažkodėl labai lengva įtikinti, ir norėtumėte suprasti, kodėl taip vyksta?

„Diskusijos menas: nuo argumentacijos iki manipuliacijos“ – tai 6 ak. valandų mokymų kursas, supažindinantis su argumentacijos bei manipuliacijos pagrindais bei suteikiantis progą įgytas žinias pritaikyti praktiškai atliekant užduotis grupėse.

SVARBU: nors manipuliacijos technikų naudojimas laikomas nesąžiningu diskusijos „ginklu“, jų išmanymas būtinas norint nepakliūti į pašnekovo manipuliacijų spąstus.

Mokymai bus naudingi visiems, kurie nori išmokti:

 • pateikti savo nuomonę taip, kad ją išgirdęs pašnekovas atsisakytų ar pakoreguotų savąją poziciją nagrinėjamu klausimu;
 • įtikinti pašnekovą priimti Jūsų siūlomas sąlygas;
 • atpažinti manipuliaciją ir panaudoti „priešnuodžius“ jai.

Mokymuose Jūs sužinosite:

 1. Kokie yra argumentacijos pagrindai: struktūra, taisyklės, argumentų vertinimo kriterijai?
 2. Kokios yra argumentacijos konstrukcijos ir jų panaudojimo būdai?
 3. Kokią argumentacijos taktiką pasirinkti konkrečiose situacijose?
 4. Kokie pagrindiniai manipuliacijos metodai?

Gautas žinias čia pat išbandysime praktinėse žaidybinėse situacijose.

Taigi, gebėjimas pateikti, išdėstyti savo nuomonę taip, kad ją išgirdęs pašnekovas atsisakytų ar pakoreguotų savąją poziciją nagrinėjamu klausimu – ir mokslas, ir įgūdis, ir net menas. Bet mes kiekvienas turime galimybę tobulėti. Klausimas tik vienas – ar Jūs tam pasiruošę?

ŽINIOMIS DALINASI

Tadas Montrimas

Teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas Tadas Montrimas 2012 metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (aktoriaus specialybę), o 2014 metais Maskvos dailės teatro institute įgijo teatro režisieriaus magistro laipsnį. Nuo 2011 metų stato spektaklius Lietuvoje ir Rusijoje, rengia mokymus aktorinio meistriškumo, viešojo kalbėjimo bei kūrybiškumo temomis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden