Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Smurto ir priekabiavimo prevencijos mokymai: ugdymas ir įsipareigojimas kurti teigiamą darbo kultūrą

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 315€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose kartu su kolegomis ir mokėkite mažiau!

Apie seminarą

Mokymų tikslas – suteikti žinių, kaip vadovui sukurti nuo psichologinio smurto laisvą aplinką, identifikuoti ir spręsti psichologinio smurto išraiškas darbovietėje. Suteikti žinių apie veiksmų ir elgesio strategijas, leidžiančias darbuotojams atpažinti, išvengti ir pasipriešinti psichologiniam smurtui.

Ugdomos kompetencijos: mikroklimato formavimo, psichologinio smurto profilaktikos, psichologinio smurto identifikavimo, psichologinio smurto eliminavimo, komunikavimo, kontrolės, darbo komandoje, tolerancijos ugdymo.

Temos

 1. Psichologinio smurto, diskriminacijos ir mobingo darbovietėje priežastys ir išraiškos (engimas, patyčios, manipuliacijos, spaudimas, teroras, ignoravimas, priekabiavimas, asmenybės kritika, grasinimas ir kt.). Tolerancijos sąvoka ir jos ribos.
 2. Vertikalusis ir horizontalusis mobingas: praktinių atvejų analizė. Požymiai, rodantys galimą psichologinį smurtą.
 3. Psichologinio smurto ir mobingo profilaktika: kaip sukurti saugią darbo aplinką, kurioje darbuotojas ar jų grupė nepatirtų priešiškų, neetiškų, žeminančių, agresyvių, užgaulių, įžeidžiančių veiksmų, kuriais kėsinamasi į atskiro darbuotojo ar jų grupės garbę ir orumą, fizinį ar psichologinį asmens neliečiamumą ar kuriais siekiama darbuotoją ar jų grupę įbauginti, sumenkinti ar įstumti į beginklę ir bejėgę padėtį.
 4. Darbuotojų įtraukimas ir įgalinimas psichologinio smurto problemoms spręsti. Smurto prevencijos politikos sukūrimas. Organizacinės priemonės, skirtos psichologiniam smurtui mažinti.
 5. Psichologinio smurto ir mobingo atpažinimas: tiesioginiai ir netiesioginiai požymiai. Vadovų ir komandos narių veiksmai ir elgesio strategijos pasireiškus psichologiniam smurtui ir mobingui.
 6. Metodai ir būdai, didinantys individualų psichologinį atsparumą ir padedantys apsisaugoti nuo psichologinio smurto ir manipuliacijų.
 7. Praktinių smurto situacijų analizė ir sprendimų taikymas – praktinis darbas.

ŽINIOMIS DALINASI

Juris Belte

Turi verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas. Lektorius nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, vadovavimo psichologijos, klientų aptarnavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Jurio Belte paskaitos pasižymi gera nuotaika ir puikia auditorijos valdymo technika, supažindinama su svarbiausiais temos aspektais kitaip.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden