Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Praktinis seminaras.
Dirbtinis intelektas.

DI personalo atrankoje: kaip pritraukti į atrankas reikiamus kandidatus ir įvertinti jų asmenines savybes, pasitelkiant DI?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
    Kaina: 250€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Mokymai skirti personalo atrankos specialistams ir padalinių vadovams, kurie vykdo atrankas bei kuriems reikia į savo komandą pritraukti tinkamus kandidatus, įvertinti jų asmenines savybes taikliais klausimais.

Mokysimės kūrybiškai ir tikslingai pasitelkti DI, sutaupant laiką, skiriamą atrankai. Be to, taiklūs ir gerai paruošti atrankos klausimai kandidatams kuria profesionalios atrankos, o kartu ir visos organizacijos įvaizdį.

Mokymuose gaunate:

Paruoštus ir išbandytus DI skirtų užklausų šablonus, kuriuos vėliau naudosite savarankiškai. Atrankos klausimų pavyzdžius, kuriuos kartu su Jumis ir DI papildome.

Temos

 1. DI pagalba kviečiant kandidatus dalyvauti atrankoje socialiniuose tinkluose.
  • Asmeninės žinutės socialiniuose tinkluose sukūrimas.
  • Praktiškai išbandote, kaip pakviesti kandidatą dalyvauti atrankoje, remiantis rastu profiliu Linkedin.
 2. Pirmas pokalbis su kandidatu telefonu: kokius klausimus užduoti, kai žinome, ko ieškome (turime pareigybės aprašymą)?
 3. Netradicinio darbo skelbimo kūrimas pasitelkiant DI: trys pavyzdžiai, orientuoti į skirtingų kartų ir pareigybių kandidatų pritraukimą.
 4. Pagrindinis atrankos pokalbis: kaip DI gali padėti nustatyti, ar kandidatas turi reikiamas darbui asmenines savybes?

  Užduotis: kokius klausimus užduoti, kad nustatyti, pavyzdžiui:

  • Problemų spendimo įgūdžius;
  • Norą mokytis, tobulėti;
  • Iniciatyvumą;
  • Atsparumą rutinai;
  • Polinkį laikytis taisyklių ir kitas, Jums aktualias savybes?

  Užduotis: kokias užduotis DI patars naudoti, siekiant nustatyti, ar kandidatas turi vidinę motyvaciją, susijusią su tikslo siekimu, atkaklumu, orientacija į pasiekimus?

KLAUSIMUS GALITE PATEIKTI IŠ ANKSTO

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Aistė Mažeikienė

Organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 24 metų mokymų ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir „galvų medžioklėse“, nuolat dirba su žmonėmis, kurie turi maksimaliai valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, pagalbos tarnybų operatorių iki verslo įmonių atstovų.

Taip pat Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė dėsto „Bendravimo psichologijos“, „Teisės psichologijos“, „Privačios detektyvinės veiklos“, „Juridinės retorikos“ ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

Paulius Rimavičius

Vienas iš agentūros AIMasters.agency įkūrėjų. Agentūra padeda verslui integruoti DI sprendimus į verslo procesus. Paulius veda DI įrankių dirbtuves. Paulius taip pat yra DI startuolio TeamFill (DI video darbo interviu sistema) bendraįkūrėjas. Paulius buvo vienas iš NoriuNoriuNoriu.lt įkūrėjų, projektas prieš kelis metus sėkmingai parduotas Laisvalaikio Dovanų grupei.

 

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden