Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbuotojų sauga ir sveikata švietimo įstaigose: specifinės problemos ir jų sprendimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 100€

Laikas ir vieta

2024-08-19,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Darbuotojų sauga ir sveikata švietimo įstaigose: specifinės problemos ir jų sprendimas (tiesioginė seminaro transliacija)
100

Apie seminarą

Šie mokymai – geriausias sprendimas švietimo sektoriaus administracijos darbuotojams, siekiantiems gerinti darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) vadybą ir procesų optimizavimą mokymo įstaigose.
Dalyviai susipažins su esminiais DSS principais, teisės aktų reikalavimais ir rizikos valdymo procesu. Mokymuose bus nagrinėjamos specifinės švietimo sektoriaus rizikos, įskaitant fizines, chemines, biologines ir psichosocialines.

Po mokymų dalyviai gebės tinkamai taikyti DSS teisės aktus, atlikti rizikos vertinimą, planuoti prevencijos priemones ir optimizuoti DSS procesus, taip užtikrinant saugesnę ir sveikesnę darbo aplinką visiems darbuotojams, mokiniams bei lankytojams.

Nuo 2024-07-01 VDI savo internetinėje svetainėje turi viešinti informaciją apie darbdavių padarytus pažeidmus, įskaitant ir DSS srityje.

TEMOS

 1. Nelaimingi atsitikimai švietimo įstaigose ir jų specifika.
 2. NA apibrėžtis.
 3. Atsakomybė užtikrinant saugą įstaigoje (tiek darbuotojams, tiek moksleiviams).
 4. Specifiniai NA (mokiniai, studentai).
 5. NA tyrimo procedūra: NA tyrimas darbuotojams, NA tyrimas moksleiviams.
 6. Teismų praktika dėl NA.
 7. DSS dokumentacijos rengimas.
 8. Aktualių teisės aktų ir jų pakeitimų projektų apžvalga.

ŽINIOMIS DALINASI

Vilius Mačiulaitis

Advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje iLAW V.Mačiulaitis specializuojasi darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, administracinės teisės srityse, taip pat dirba su verslo bei administraciniais ginčais. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilius Mačiulaitis dirbo daugiau nei 12 metų, per kuriuos perėjo visas karjeros grandis – nuo vyriausiojo specialisto iki įstaigos vadovo. Pastaraisiais metais p. Mačiulaitis buvo atsakingas už darbo inspekcijos veiklos organizavimą, o pagrindinė jo veiklos sritis buvo darbo įstatymų bei darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų prevencija. Dr. Vilius Mačiulaitis taip pat dirba Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedroje, kur dėsto darbo teisės bei darbo sutarčių disciplinas, vadovauja magistro baigiamųjų darbų rengimui bei gynimams. V.Mačiulaitis stažavosi Tarptautinės darbo organizacijos mokymų centre Turine (Italija), Europos teisės akademijoje Triere (Vokietija), Budapešto verslo koledže (Vengrija), kaip ekspertas dalyvavo įvairiose Tarptautinės darbo organizacijos, Europos Komisijos bei nacionalinių institucijų darbo grupėse.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

Programa

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-08-19,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Darbuotojų sauga ir sveikata švietimo įstaigose: specifinės problemos ir jų sprendimas (tiesioginė seminaro transliacija)
100

Tęsti mokymų paiešką: